Разход на гориво. C5

Тук и само тук е мястото да се оплаквате, хвалите, питате и отговаряте за всичко, което е свързано с разхода на гориво на автомобила ви. Отнася се за всички модели.
Аватар

yan4o

Кара: С5 2.0hdi '03 - червен хипопотам с топки
Обратна връзка:

Член на Клуб Ситроен-България

Re: Разход на гориво. C5

Мнение от yan4o » 08 Авг 2022, 11:32

Охоо, това с най-новата Ц5-ца и то с по-мощния бензинов двигател - мноого приличен разход :bravo: .
Колега Ножаров, какви са Ви впечатленията от първа ръка - возия, качество на изработката, управление, комфорт?
С няколко думи, ако може. Не крия че много ми допада и само ценовия фактор ме възпира за момента :) .
Минута смях прибавя година живот. Условно. :-)

Аватар

Anojarov
АМ - Габрово
Кара: C5 X SHINE PACK PureTech 180 S&S EAT8 E6, New C3 AIRCROSS SUV FL SHINE PureTech 130 S&S EAT6 E6
Обратна връзка:

Re: Разход на гориво. C5

Мнение от Anojarov » 09 Авг 2022, 07:27

yan4o написа:
08 Авг 2022, 11:32
Охоо, това с най-новата Ц5-ца и то с по-мощния бензинов двигател - мноого приличен разход :bravo: .
Колега Ножаров, какви са Ви впечатленията от първа ръка - возия, качество на изработката, управление, комфорт?
С няколко думи, ако може. Не крия че много ми допада и само ценовия фактор ме възпира за момента :) .
Возията се доближава на 90% до С5 Х7. И то на 19 цола джанти. Не съм я разучил още , 700 км съм минал. Общо съм впечатлен от качеството на изработка и на инфо системата.
“Помни вчера, мисли за утре, но живей днес.”

Публикувай отговор Предишна темаСледваща тема

Обратно към “Разход на гориво”