ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Не си купувайте нов Ситроен, бягайте далеч от Автомотор!

Какви са ви впечатленията от автомобила, който карате !

Модератор: lendo

Deleted User 49078

Re: Не си купувайте нов Ситроен, бягайте далеч от Автомотор!

Мнение от Deleted User 49078 » 12 Яну 2021, 16:48

С всяка една нова кола може да има проблеми. Познавам хора купуващи коли от амк от както са създадени и не са имали проблеми. Да разбира се тъпо е, когато трябва да плащаш високата застраховка, защото имат договор с дадена компания или надценката им, но това го има при всички.

C2undC3Picasso
Нов потребител
Кара: C2, C3 Picasso, Peugeot 208

Мнение от C2undC3Picasso » 25 Мар 2021, 18:43

Обслужването в СПА на Ботевградско винаги е в стил сякаш им е досадно. И не е предизвикано, но явно работата като авто продавец привлича опеделен тип индивиди... само че в Автомотор рядко съм попадал на такива. В Хюндая на Околовръстното пък не те поглеждат и те оставят да си гледаш колите, едни незаинтересовани такива.
Иначе не мога да се оплача от приемчика на СФА Ботевградско, само от ценовата политика и постоянно ръждясващите нови накладки на Пежо. Сега и на чисто новата 208-ца скърцат, но ми писна да ми искат 200-300 лева за смяна и то за кола на лизинг в гаранция. Криза е, не ми се дават пари, които не мога да прежаля, то едвам вноските ги покривам и без работа останах... кеф! :drink2:
Поне вече не падат борми от сенниците и да ми тропа капака на багажника като при 308-та която имах. Заводът в Словакия явно по-качествено сглобява от френските или там където първото поколение на 308 беше сдялано. :xixi3:

din
Новак
Кара: citroen jumper 2,2
Обратна връзка:

Мнение от din » 15 Апр 2021, 10:22

stovegan написа:
13 Окт 2020, 16:39
Днес бях в АМ Пловдив и споделих за това, което съм прочел, не се заяждам с автора, но да сподели той как се е държал с тях и с колегите им в София. А относно удължаването на гаранцията не е било възможно, тъй като тя вече е била изтекла. Лек ден на автора и дано оправи колата.

Народо психологията на Българина, си личи от далече колега, трябва да плюе човечеца

din
Новак
Кара: citroen jumper 2,2
Обратна връзка:

Мнение от din » 15 Апр 2021, 10:44

Като бивш служител, мога да кажа само каквото почукало такова се обадило

KnowHow

Изтривам линковете към сайтовете. За рекламирането във форума има строги правила. Моля, запознайте се с тях.

Публикувай отговор Предишна темаСледваща тема

Обратно към “Отзиви за Citroen”