ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

проблем с помпата на хидравликата

Производство: (2006-2012)

Автор на темата
krasolin

Кара: citroen c6

проблем с помпата на хидравликата

Мнение от krasolin » 03 Мар 2021, 11:19

Здравейте колеги, ето че се сблъсках с поредния тъп проблем. Помпата на хидравликата, взе да ми гори бушони, в случая два до този момент. Колата ни се вдига ни се сваля и по точно влиза в сервизен режим. От ситроен ми казаха, че е за ремонт. Разбрах, че само в София в една фирма ги рециклират добре за 500 - 600 лева. Нова ПОМПА няма да е, струва 2700 лева и не си струва за 13 годишна кола такива вложения.Та въпроса ми е, ако някой знае друг добър сервиз да сподели, тъй като съм от Стара Зогора, но не е проблем да я изпратя и в София на ремонт ако няма друг такъв. След смяна на втория бушон,който е 50 ампера, зщото предния беше 40 колата няма проблеми, но според мен е временно. Та ако на някой му се е случвало, да помага, за да взема аденватно решение . Благодаря ви!

Аватар

Mitko64

Кара: Караше Ксантия 2,1 TD,С5 II 2,0 HDI сега С5 X7 2,2HDI 150KW 204кс. 2015г. EXCLUSIVE

Член на Клуб Ситроен-България

Re: проблем с помпата на хидравликата

Мнение от Mitko64 » 03 Мар 2021, 20:52

Свържи се с Джовани.
Футболът е на живот и смърт за мен? Не,нещо повече!
Бил Шенкли

Публикувай отговор Предишна темаСледваща тема

Обратно към “С6”