ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Пукане на колонка

Производство: (2004-)

Автор на темата
Kalina94
Четящ
Регистриран: 21 мар 2020, 18:49
Кара: Citroen c4 HDI 90

Пукане на колонка

Мнение от Kalina94 » 26 мар 2020, 20:31

Здравейте. След като влязох онзи ден в една дупка, днес се чува едно пукане или пращане на толонката от шофьорската врата над волана. И не знам как да го оправя. Дане би някакви настройки да иска по радиото или нещо да се разместило. Това се чува само като се пуска радиото. Помагайте хора че много е дразнещо. Някъде пука и по вратата не знам точно но е много гадно. :aaaaaa:

krassitch
Редовен
Регистриран: 08 апр 2012, 21:06
Кара: Пежо Експерт 1,9 ТД

Re: Пукане на колонка

Мнение от krassitch » 27 мар 2020, 17:44

Най-вероятно е отлепване на колонките.Трябва да се отвори,погледне.Аз моите всичките ги смених с маркови,а не бяха повредени-сега е по-добре...

Автор на темата
Kalina94
Четящ
Регистриран: 21 мар 2020, 18:49
Кара: Citroen c4 HDI 90

Мнение от Kalina94 » 27 мар 2020, 18:57

Лесно ли се маха и най вече как да се залепи пак :oops2: идея си нямам как ще в махна тся колонка

krassitch
Редовен
Регистриран: 08 апр 2012, 21:06
Кара: Пежо Експерт 1,9 ТД

Мнение от krassitch » 27 мар 2020, 20:32

Ако не знаете как става,голяма е вероятността да счупите нещо.Трябва майстор да го види,или някой с някакви умения.Технически запознат човек се ориентира в ремонта,дори и да не е правил същото друг път.Просто трябва да се види на място,колонката -също.Дали може да се ремонтира,залепи-трябва да се проба.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “С4”