ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Покупка на C4 Pikasso ВАРНА.

Производство: (2006-)

Автор на темата
niki19880
Новак
Регистриран: 23 дек 2017, 10:37
Кара: Xsara pikasso

Покупка на C4 Pikasso ВАРНА.

Мнение от niki19880 » 09 ное 2019, 08:06

Здравейте колеги.Спрял съм се на този автомобил.https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... cu0i.Някой колега гледал ли го е.Намира се в Варна .Авто салон ЕВРОКАР.Това което ме притеснява е ,че при подаване на газ при високи обороти се чува
едно жужене.С майстора с кого я гледахме ми каза че най вероятно е разтегната верига между двата вала.Мотора е 2,0 -136 кс.До колкото разбрах тази верига е консуматив.Иначе при проверка с софтуер,двигателя работи добре.Има и изгорала някоя от подгревните свещи.

Потребителски аватар

MiroM

Регистриран: 13 сеп 2008, 17:34
Кара: сега Citroen C4 Grand Picasso 1.6hdi 2009г. караше Xsara Picasso 2.0HDI 2002г.

Re: Покупка на C4 Pikasso ВАРНА.

Мнение от MiroM » 10 ное 2019, 18:19

Привет! До колко видях от снимките не е автоматик а с робот т. е. има 6 степенна механична скоростна кутия със съединител + робот, който превключва скоростите вместо теб. Този вариант има разлика спрямо истински автоматик, тревключването на скоростите е леко по мудно и се усеща. Просто трябва да го знаеш. Изглежда запазен автомобила, с най-високото ниво на оборудване, с хубавия двигател 2.0. Остава рискът с това жужене, там си ти 😉
Ако впрегнем мързела и любопитството като движещи сили, човечеството ще постигне чудеса!!!

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “C4 Picasso / SpaceTourer”