ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Продавам Ситроен Ксара 1,9ТД '99

Тук се публикуват обяви само за покупко-продажба на автомобили от марка Citroen!

Обявата е валидна 30 дни, след което се изтрива автоматично (Периодът започва да се отчита от датата на последният пост в темата).

Модератор: KIKO-Bx

Правила на форума
Задължително прочетете правилата преди да публикувате обява!

Правила на раздел "Обяви"

Основни правила на форума

Рекламни съобщения, банери и други форми на реклама се заплащат по тарифата на клуба.

"Клуб Ситроен - България"
За повече информация използвайте следната поща - [email protected]
Потребителски аватар

Автор на темата
zaxyg

Регистриран: 10 яну 2007, 15:08
Кара: Ситроен Ксара 1,9ТD \ '99 VTS и Ситроен C2 1,4HDI \ '06

Член на Клуб Ситроен-България

Продавам Ситроен Ксара 1,9ТД '99

Мнение от zaxyg » 08 ное 2019, 12:18

Пускам Ксарата, да видим ще има ли интерес към нея, че мисля да минавам към нещо по-пенсионерско. :)
Та става дума за Ситроен Ксара 1,9TD '99 VTS, пробег 287000км по километраж.

Колата е поддържана редовно, техническото й състояние е много добро, но външният вид малко й куца заради разни случки на паркинг.
За момента ремонти не са нужни, климатикът също работи.
Ангренажът е сменен на 265000км или преди година и половина, задният мост също е ремонтиран тогава, понеже скърцаше и сега всичко му е наред. Всички документи са изрядни, има гражданска до април 2020-а, също и годишна винетка до тогава.

Като забележки, освен по външния вид, ще се опитам да изброя:
- стрелката на оборотомера показва с 1000 оборота надолу, понеже се размести, когато акумулаторът беше за смяна
- примигва лампата на еърбега, вероятно заради кабели, защото се получи при преместване на шофьорската седалка
- има изгорели лампи по таблото и централната конзола, ама не ми се сваля, за да ги оправям
- отдолу остават малки капчици масло, но Ясен каза, че било от ЕГН-то на колата, вероятно уплътнения, нищо сериозно
- хвръкнало камъче ми счупи единия фар за мъгла, имам намерения да го сменя, ама ще се отрази на цената, ако не съм се наканил.

Колата се намира в София. Тел за контакти: 0889-359-448, Захари. Може и на лично.
Цена: да започнем от 1600лв, като естествено ще се коментира, ако има интерес.
Не ми е крайно наложително да я продам, колата си е идеална, но ми трябва нещо с 4 врати и по-големичко, Ксара Пикасо например :)
IMG1.JPG
IMG2.JPG
IMG3.JPG
IMG4.jpg
IMG5.jpg
IMG6.jpg
IMG7.jpg
IMG8.jpg
IMG9.jpg
IMG10.jpg
IMG11.jpg
IMG01.JPG