ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Проблем с отчитането на горивото в резервоара

Производство: (2005-)

Автор на темата
MoNiTa
Новак
Регистриран: 08 дек 2012, 11:15
Кара: Ситроен С3, 1.4

Проблем с отчитането на горивото в резервоара

Мнение от MoNiTa » 07 ное 2019, 09:02

Здравейте.От няколко дни имам проблем с моя Ситроен, миналата седмица ходих да го снимам за каско и вместо да отворим предния капак, отворихме капачката на резервоара. Резервоара ми беше пълен наполовина, а като се качих в колата забелязах, че лампичката за горивото свети и не ми показва колко налично гориво имам. Отидох до бензиностанцията и сипах към 6 литра, лампичката изгасна, но отново не показваше наличното гориво. На следващия ден реших да пробвам да напълня резервоара, но се оказа че той вече е пълен до горе. След няколко дни се оправи само, но тази сутрин при пълен резервоар, пак ми светна лампичката и не показва колко е наличното гориво. Някой имал ли е подобен проблем и как се спрвихте с него?

Върни се в “C1”