ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Автоматична скоростна кутия

Производство: (2004-)

Автор на темата
irinka_bg
Новак
Регистриран: 08 окт 2019, 14:06
Кара: Ситроен С4, 1,6 бензин, 105 к.с.

Автоматична скоростна кутия

Мнение от irinka_bg » 08 окт 2019, 14:10

Здравейте, притежавам Ситроен С4, 1,6 бензин, 105 к.с., автоматик, 2007г, под 100хил км, купена нова от Автомотор. Скоростната кутия дава проблем и подмяната с нова не си струва инвестицията, тъй като искам да я продам. Не бих предприела ремонт колкото да я закрепя и да я продам на човек, който после да има проблеми. Можете ли да ме посъветвате какви са ми вариантите и къде в София мога да я продам за части на прилична цена?

Потребителски аватар

liuliu

Регистриран: 08 мар 2006, 19:01
Кара: C5-I V6 с ръчка с ГИ STAG 300 и домашно лъвче 306 1,9 D

Re: Автоматична скоростна кутия

Мнение от liuliu » 08 окт 2019, 23:43

Отидете за "второ" мнение - не отписвайте така колата. Мога да предложа сервиз - занимават се само с автоматици. Движейки се по бул. Сливница завивате по бул. Габрово (без значение от къде идвате). Първата вдясно и на 50 метра е сервиза. Недко се казва шефът.
Двигателят е двигател, когато е дизел.
"Единственото нещо, което можеш да направиш преди мач с Барселона, е да отидеш на църква и да се помолиш" - Гордън Стракън.

Потребителски аватар

liuben

Регистриран: 23 фев 2005, 18:46
Кара: 2xCitroen C5 X7 2,0Hdi Aisin

Re: Автоматична скоростна кутия

Мнение от liuben » 09 окт 2019, 06:51

Здравейте, аз имам интерес към колата ако решите да я продавате.
Кутията автомат ли е или роботизирана, ако не знаете пуснете тук номера на шасито.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

П.п. Аз лично на Недко нямам вяра.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “С4”