ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Избор на C5-ца -Една от многото сигурно

Производство: (2000-2017)

Модератори: glorious, bateborko

Автор на темата
jeniha
Четящ
Регистриран: 02 авг 2019, 10:14
Кара: Audi A4 B5 110hp

Re: Избор на C5-ца -Една от многото сигурно

Мнение от jeniha » 05 авг 2019, 16:53

liuben търся комби 164 коня.. 136 ми идват малко.
Stuman благодаря за изчерпателният отговор.
Май С5-ца ще се взима, но избора ще е труден с това предлагане и кочините по автокъщите.

Потребителски аватар

crazyfen

Регистриран: 28 дек 2008, 16:14
Кара: Citroen C5 X7 2.0 HDI

Мнение от crazyfen » 05 авг 2019, 18:27

Най- добре си я внеси ти. Италия, Германия колите със сервизна история, малко км. и добро състояние и там струват пари, дори и да вземеш кошница то поне няма да е с надута цена. Много хора станаха богаташчета покрай кошниците в Германия.
Упомена! Одере! Сдържам! Учуден! ПрУжина! АкУмулатор! СемеринГ! АУспУх! КлапАн! РезервОар! ГаЗ! ФорУм! ОбрЪч! КУпувам! ВрЪЗка! БОбина! ЛосТче! КаРбУратор! ИталиАнски! ГрадУс!

Потребителски аватар

GOLDENMEN

Регистриран: 27 юни 2006, 19:04
Кара: преди CITROEN XANTIA 2.0 i, а сега C5 X7 3.0HDi

Мнение от GOLDENMEN » 12 сеп 2019, 20:41

Аз пък относно за ремъка искам да вметна нещо, което бях чул в едно клипче на Бричка, където правеха ревю на Ц5 и там казват, че дори от Ситроен дават гаранция от 10 години (за километри нищо не казват) на ремъка, което честно казано мен доста ме учуди.
Да споделя и като цена какво ми излезе, преди година и нещо и правих обслужване и всичко ми костваше към 950 лв. в това число ремъци - пистови и ангренаж, водна помпа, ролки, филтри и масло. Като за V 6 май ангренажа е по-скъп, както и това, че май има повече ролки.
Поздрави, Теодор

Потребителски аватар

C5Varna

Регистриран: 18 май 2018, 23:52
Кара: C5 2.0 163

Мнение от C5Varna » 12 сеп 2019, 22:59

Служител на един от големите производители на ремъци беше споделил, че на техните тестове ангренажните ремъци рутинно издържали по 700 000 км.
Убеден съм, че ако се появят сведения за скъсани ремъци преди 240 000 км., Ситроен още същия ден ще излязат с нови препоръки. Случвало се е преди и с други автомобилни производители.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “C5”