ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Ново попълнение Ц5 Х7 2.2

Производство: (2000-2017)

Модератори: glorious, bateborko

Потребителски аватар

Автор на темата
citroen

Регистриран: 05 окт 2005, 17:09
Кара: Citroën C5 2.0 Hdi + Citroën Xm 2.5 TD + Citroën C5 2.2 HDi
Контакти:

Ново попълнение Ц5 Х7 2.2

Мнение от citroen » 14 юни 2019, 00:00

Здравейте да се похваля и аз все пак ИзображениеИзображение от 3 месеца съм на Ц5 Х7 2.2 170к.с. Всичко е точно, до сега не съм имал проблеми, освен това че от 2-3 седмици започнах да чувам нещо като лагер отпред. Първо го чувах отдясно, след това отляво, интересното е, че не се чувя постоянно (през повечето време се чува де, но на моменти не). В крайна сметка смених първо лагер на главина отдясно след това отляво, но никаква промяна. При смяната на десния лагер, свалих полуоската да проверя нейния лагер , но привидно си беше ок.
Къде да се насочвам? Ето малко снимки на красавеца ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изпратено от моят Honor 8X с помощта на Tapatalk

Потребителски аватар

C5Varna

Регистриран: 18 май 2018, 23:52
Кара: C5 2.0 163

Re: Ново попълнение Ц5 Х7 2.2

Мнение от C5Varna » 14 юни 2019, 09:38

Гуми, ск. кутия и практически всичко, което се движи и е закачено на лагер - динамо, помпи и всичко останало(но ще се чува виене и на място при работещ мотор). Моята също виеше над 70 км/ч и след смяна на трите предни лагера, виенето изчезна.
ПС. Колата изглежда супер

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “C5”