ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Проблем с електрониката

Производство: (2004-)

Автор на темата
ast
Четящ
Регистриран: 26 май 2019, 18:41
Кара: Xsara picasso

Проблем с електрониката

Мнение от ast » 12 юни 2019, 06:49

Привет колеги,

От скоро имам С4 и няма да крия, че електрониката му ме изкарва от нерви.

Сега не работят задните ел. стъкла на двете врати. При даване на контакт виждам, че е активиран моуда за деца. Натискам великото копче за заключването на задните врати, прозорци - нищо. Натисках го на контакт, на запален автомобил - нищо. Като взимах колата работеше - преди дни.

Другото - има функция да се включват мигачите за някакъв интервал от време. Изключих я, не го правеше и при днес при отключване - отново го прави, а видях в менюто, че функцията е изключена.

Направо ме побъркват тези работи.

Идеи??

Потребителски аватар

ivan0v

Регистриран: 16 юни 2016, 11:35
Кара: C4 SX PACK 1.6 HDI 80kW '06

Re: Проблем с електрониката

Мнение от ivan0v » 12 юни 2019, 09:07

Извади целия модул с копчетата от шофьорската врата и си провери дали буксите правят добър контакт. При мен имаше хлабава букса с една подложка и се оправи, иначе с потупване по вратата някой път заработваше /като старт черно бял телевизор, дан дан :D/. Мултицета много помага.

Автор на темата
ast
Четящ
Регистриран: 26 май 2019, 18:41
Кара: Xsara picasso

Мнение от ast » 12 юни 2019, 09:10

До там ли го докарах. Колицата много ми харесва, но тези постоянно изкачащи проблеми с тази електроника ме влудяват.

Ще го пробвам и този метод, ако не стане ще се насоча към Ясен. Поне чета, че е гуруто на Ситроените. Като го споменах него, дали знаете при него може ли да се пълни климатик, та да ги съчетая и двете неща :D

chicho

Регистриран: 31 яну 2008, 20:52
Кара: citroen XM 2.5 TD Exclusive ORGA 7172; xantia 2,1td; C6 2,7hdi
Контакти:

Член на Клуб Ситроен-България

Мнение от chicho » 16 юни 2019, 14:59

Може, но трябва да го предупредиш, да си викне климатикаджията. А за проблемите по електрониката питай Гената, той доста ги понаучи тези колици :drink:

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “С4”