ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Модул "изпрати ме до вкъщи"

Производство: Mk I (1997-1999), Mk II (2000-2006)

Автор на темата
WestSize
Четящ
Регистриран: 20 авг 2015, 19:27
Кара: Xsara 1.9 TD, 1998г.

Модул "изпрати ме до вкъщи"

Мнение от WestSize » 09 сеп 2018, 15:57

Здравейте колеги! Закупих си горепосочения модул от интернет и искам да го монтирам на моята Ксара 98г. Имам схемата (ЦЪК) и горе-долу разбрах как става свързването, но не знам как да стигна до окабеляването на ключа за халогените и централното. Може би тъп въпрос, но моля някой от разбиращите ако знае къде се намират и как изглеждат жичките да сподели.. Благодарности :) :) :)

apollo11

Регистриран: 19 яну 2011, 22:14
Кара: xsara picasso NFZ 65kW+CNG;clio K9K;clio D7F

Мнение от apollo11 » 10 сеп 2018, 05:36

Аз пък моят дрл модул го монгирах в двигателния отсек с цел да не пипап окабеляването..
Просто взех захранване от акумулатора, управление на захранването от алтернатора,сигнал от габарита,а самият модул захранва дългите на 50%

Автор на темата
WestSize
Четящ
Регистриран: 20 авг 2015, 19:27
Кара: Xsara 1.9 TD, 1998г.

Мнение от WestSize » 13 сеп 2018, 19:06

Свалих капака под волана (при дръжката за сваляне на волана) и намерих кабелите идващи от конзолата. Сравних ги с тези, които стигат до фаровете и видях, че има едни жълти кабели, които съвпадат. Дали би било възможно да са те? И другия ми въпрос е: мога ли да свържа модула през бушона на халогените и ако да, кой е той? Благодаря!

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Xsara”