ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Продавам Ситроен Ксантия 1994 година.

Тук се публикуват обяви само за покупко-продажба на автомобили от марка Citroen!

Обявата е валидна 30 дни, след което се изтрива автоматично (Периодът започва да се отчита от датата на последният пост в темата).

Модератор: KIKO-Bx

Правила на форума
Задължително прочетете правилата преди да публикувате обява!

Правила на раздел "Обяви"

Основни правила на форума

Рекламни съобщения, банери и други форми на реклама се заплащат по тарифата на клуба.

"Клуб Ситроен - България"
За повече информация използвайте следната поща - info@clubcitroen.bg
Потребителски аватар

Автор на темата
liuliu

Регистриран: 08 мар 2006, 19:01
Кара: C5-I V6 с ръчка с ГИ STAG 300 и домашно лъвче 306 1,9 D

Продавам Ситроен Ксантия 1994 година.

Мнение от liuliu » 10 авг 2018, 23:32

Колата е с платен данък за първите 6 месеца на 2018. ГО и технически няма. Пали и върви, но не е карана от 2013-2014 г. За регулиране на клиренс е (свалях буренце за почистване макар, че беше чисто) и трябва да отиде на майстор. Двигателят е 1,8 8 клапана и са сменени гумичките със сваляне на главата, а не с инструмент. Скоростите на първа и втора хъркат, предполагам са синхронизатори. Задно гърне е сменено с полско. Фаровете са оригинал Валео с монтиран ксенон, стоповете са АXO - от тези, които не избеляват.
Тампони носачи, биалетки са сменени. Рейката почуква без да тече. Радиатор Валео сменен - старият изпускаше. Маркучите към него са снаждани (така съм я взел). Тампоните на сферите са от неизскачащите след 97-ма година. Салонът е перфектен. Купето е тръгнало да ръждясва макар, че външно не се забелязва. Вратите са перфектни. Има аларма с две дистанционни. Колата е внос от Германия през 2008 г. Взел съм я на 198000 км. т.е. навъртял съм 8000 км. За скрап мисля, че към 400 и малко лв. ще ми предложат така, че лека корекция в посока надолу мога да направя.
Цена 600 лв.
Тел. за връзка 0889001554 - Людмил.
Цени на части:
Фарове Валео с ксенон - 80 лв. /двата.
Стопове AXO - 50 лв. / комплект.
Спойлер - 80 лв.
Салон - 80 лв.
Странични лайстни - 40 лв. /6 бр.
Снимки:
http://ltonchev.snimka.bg/automobiles/s ... ya.5135564
Двигателят е двигател, когато е дизел.
"Единственото нещо, което можеш да направиш преди мач с Барселона, е да отидеш на църква и да се помолиш" - Гордън Стракън.

Потребителски аватар

Автор на темата
liuliu

Регистриран: 08 мар 2006, 19:01
Кара: C5-I V6 с ръчка с ГИ STAG 300 и домашно лъвче 306 1,9 D

Мнение от liuliu » 16 авг 2018, 21:39

Другата седмица заминава за скрап. Тампоните на сферите вече са подменени с повредени така, че вече не се продава цяла. Може части от вътрешното обзавеждане.
Двигателят е двигател, когато е дизел.
"Единственото нещо, което можеш да направиш преди мач с Барселона, е да отидеш на църква и да се помолиш" - Гордън Стракън.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Купува/ Продава - автомобил Citroen”