ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Загуба на ток citroen c5

Производство: (2000-2017)

Модератори: glorious, bateborko

Потребителски аватар

Автор на темата
plamen214
Нов потребител
Регистриран: 11 мар 2016, 14:56
Кара: CITROËN C5 BREAK 5 TUEREN 2.0 HDi 110 Partikelfilter Schaltgetriebe 5

Загуба на ток citroen c5

Мнение от plamen214 » 04 юни 2018, 12:40

Здравейте

Имам следният проблем май вече от доста време и хем изчезва за постоянно хем след време пак се появява.Проблемът е следният колата просто в определен момент отказва да запали.Успявам да я подкарам най-вече като махна за момент предпазителя на F2 за горивната помпа и след това обикновено запалва...не винаги и веднага,но определено след намеса там успява.
Сменил съм самата помпа както и акумулатора ,кoгато направи така,че да не иска да запали просто не идва ток до помпата в резервоара това е установено след замерване до помпата.
Въпросът ми е има ли и реле което да е някъде по веригата и ако да къде да го търся? Съмняваме ,че ако има то може да прави проблеми

Колата е Citroen c5 2002 HDI 109ps Motorcode:RHS

Благодаря ви предварително

Потребителски аватар

Автор на темата
plamen214
Нов потребител
Регистриран: 11 мар 2016, 14:56
Кара: CITROËN C5 BREAK 5 TUEREN 2.0 HDi 110 Partikelfilter Schaltgetriebe 5

Мнение от plamen214 » 14 юни 2018, 16:43

Решено
Ето го проблема розовия кабел на горивната помпа (плюса) който влиза в шината с останалите предпазители
Изображение

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “C5”