ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Купувам руска електронна игра

Всичко друго различно от автомобили и части за Citroen. Обяви за продажба на автомобили тук ще бъдат изтривани.

Обявата е валидна 15 дни, след което се изтрива автоматично (Периодът започва да се отчита от датата на последният пост в темата).

Модератор: KIKO-Bx

Правила на форума
Задължително прочетете правилата преди да публикувате обява!

Правила на раздел "Обяви"

Основни правила на форума

Рекламни съобщения, банери и други форми на реклама се заплащат по тарифата на клуба.

"Клуб Ситроен - България"
За повече информация използвайте следната поща - info@clubcitroen.bg
Потребителски аватар

Автор на темата
Bitterman

Регистриран: 10 юли 2008, 16:53
Кара: Xantia 2.0i 16v XA II 135кс 1996г, AX 1.1i 60кс 1992г GTI, Xantia 3.0 V6 Activa 1997г.
Контакти:

Купувам руска електронна игра

Мнение от Bitterman » 16 май 2018, 12:27

Здравейте коеги,

Ако на някой му се търкаля руска електрона игра от тоя тип, с радост бих го оттървал от нея. Не е с цел препродажба, а за лична колекция :drink:
Изображение

ПС: Може и в почупено състояние. Имам за части две дето не работят :C2HO5OH:

Моб:. 088 835 99 42, WhatsApp, Vber, сателитен телефон, и тн :mrgreen:
Безценно: Хидроактивен клапан - ремонт на управляващата част => ПРОЧЕТИ

:ideiaimam: http://www.youtube.com/watch?v=VXRM2PoHGDw :ideiaimam:

Коефициентът на разгневена тълпа е равен на коефициента на най-тъпия в нея, разделен на броя на участниците

Потребителски аватар

Swartalf

Регистриран: 05 сеп 2007, 12:41
Кара: дъщеря си да се смее в Citroen C5 2.2 автоматик
Контакти:

Мнение от Swartalf » 16 май 2018, 12:50

Имам "Ну, погоди" и "Автослалом"-а, но втората няма капаче на батериите - иначе си работи.

Първата не я давам, но автослалома ще ти го подаря - само не знам как да се озове при теб :)
Нуждата е учен,
умеещ да превръща в скъпоценност и
най-долните неща.

Потребителски аватар

Автор на темата
Bitterman

Кара: Xantia 2.0i 16v XA II 135кс 1996г, AX 1.1i 60кс 1992г GTI, Xantia 3.0 V6 Activa 1997г.
Контакти:

Мнение от Bitterman » 16 май 2018, 22:09

Хаха, ще го взема в такъв случай. Мисля че ще се намери капаче за него от някой от донорите. Имам едим с добър външен вид и в много редкия зелен цвят, но чака работеща "Ну Погоди" платка. Прецакаха ме на един бартер с нея хаха. Пращам ти ЛС :drink:

Очаквам още включвания, колеги :ludpilot:

Коефициентът на разгневена тълпа е равен на коефициента на най-тъпия в нея, разделен на броя на участниците

Потребителски аватар

ivailo_p.s

Регистриран: 21 авг 2008, 03:04
Кара: Citroen C4 1.6i VTR Pack и Xsara Picasso 2.0HDI

Мнение от ivailo_p.s » 16 май 2018, 22:49

Аз имах тази с Ну, погоди и яйцата и тази с готвача и рибата. Ако ми изпаднат някъде по тавана ще ти ги дам, но трудна работа. Преди в продавалника и други търсиха тези игри.
Клубна карта №262

Потребителски аватар

Автор на темата
Bitterman

Контакти:

Мнение от Bitterman » 17 май 2018, 12:08

Има някакво предлагане там, ама хората изглежда разчитат да забогатеят от тях и така си седят с месеци. И аз един Вартбург така си го стисках до оня ден и накрая го дадох на един човек с много готин проект, да му опоска частите :D

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Купува/ Продава - друго”