Изгасна част от дисплея на таблото

Производство: (1999-2008)

Автор на темата
Stoian_shopov
Новак
Регистриран: 28 окт 2017, 22:58
Кара: Xrasa picaso 1.6hdi

Изгасна част от дисплея на таблото

Мнение от Stoian_shopov » 08 апр 2018, 19:10

Привет изгасна ми част от дисплея на таблото (ограденото на снимката). Някой с мнения от какво може да е. Колата е 1.6hdi 2004г. В последно време от лостчето където се превъртат нещата на дисплея и там е за пускане на задна чистачка, като се пуска задната чистачка се чува някакво цъкане. Незнам дали има нещо общо с проблема ми.
tablo.jpg

ОрханАли
Новак
Регистриран: 11 апр 2018, 11:21
Кара: Xsara Picasso 1.8

Мнение от ОрханАли » 11 апр 2018, 11:28

Stoian_shopov написа:
08 апр 2018, 19:10
Привет изгасна ми част от дисплея на таблото (ограденото на снимката). Някой с мнения от какво може да е. Колата е 1.6hdi 2004г. В последно време от лостчето където се превъртат нещата на дисплея и там е за пускане на задна чистачка, като се пуска задната чистачка се чува някакво цъкане. Незнам дали има нещо общо с проблема ми.tablo.jpg
Здравей колега! Имах подобен проблем като ми донесоха колата от чужбина.Майстори искаха да ми разглобят таблото, но аз не бях съгласен.Една зимна сутрин установих че акумулатора е умрял напълно.Купих нов,поставих го и за времето в което колата е била без ток, е изчистила сама натрупани грешки и всичко по таблото ми светна.Съветвам те да откачиш едната клема за една нощ.Дано да помогне.Успех!

boyan84
Нов потребител
Регистриран: 16 сеп 2017, 20:30
Кара: Citroen Xsara Picasso Exclusive 2.0 HDI 90- 2005

Мнение от boyan84 » 17 апр 2018, 20:24

И 3-4 минутки ще свършат работа със откачени клеми

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Xsara Picasso”