ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

С3 пикасо 1.4vti не пали

Производство: (2009-)

Автор на темата
nikolay_free
Новак
Регистриран: 15 мар 2017, 19:24
Кара: Citroen C3 Picasso 1.4VTI

С3 пикасо 1.4vti не пали

Мнение от nikolay_free » 15 мар 2017, 19:40

Здравейте колеги,нов съм във форума,за което да ме извините ако темата не е на точното място.Имам проблем с Пикасото ми.Тази сутрин не запали,чува се леко препукване,но не пали.Направи ми същия номер преди 8000 км смених свещите и тръгна.От тогава без никакави проблеми.Вчера вечерта я спрях пред блока без никакви симптоми за проблем,но тази сутрин не запали.Свещите са отново чисто нови,като изкарам бензиновия маркуч налягането е видимо добре,бензина е 100 октан със ситроенска добавка за този двигател,грешката която излиза при диагностика е Р1015 и Р101D,тези грешки ги имаше колата още от както съм я купил. Р1015 може да се изчиства другата остава за постоянно.Ако някой може да ми помогне ще съм му благодарен.Поздрави

igkolev
Новак
Регистриран: 06 яну 2019, 19:28
Кара: c3 Picasso 1.4 vti

Re: С3 пикасо 1.4vti не пали

Мнение от igkolev » 26 яну 2019, 21:17

Здравей, колега. Виждам, че не си получил какъвто и да е отговор, което не е много похвално, но все пак си мисля, че си намерил решение или причината за проблема си. Няма да е лошо да споделиш опита си ако сметнеш за добре, та да могат и други собственици на такива автомобили да имат/имаме едно на ум, евентуално ако се наложи. Ако не, здраве да е ;)

Изпратено от моят Nexus 6P с помощта на Tapatalk

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “C3 Picasso”