ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Сервизи във ВАРНА

Място където ще се хвалите или оплаквате от майсторите.

peacekeeper
Нов потребител
Регистриран: 17 авг 2006, 22:09
Кара: Citroen Xantia II 2.0 16v,комби

Re: Сервизи във ВАРНА

Мнение от peacekeeper » 23 юни 2018, 08:38

Здравейте колеги. Тази седмица ще ходя до гр. Варна за да огледам един Ситроен С4 от автокъща и евентуално да го купя. Къде мога да го закарам за преглед и диагностика? Благодаря предварително.

Потребителски аватар

Motorski
Нов потребител
Регистриран: 10 юни 2018, 09:40
Кара: Citroen Xsara Picasso 1.6i
Контакти:

Мнение от Motorski » 05 май 2019, 18:45

Здравейте, може ли някой отново да сподели къде точно се намират Мартин и Стоян?
(работещ линк към google maps примерно)
Every day, once a day, give yourself a present. Don't plan it. Don't wait for it. Just let it happen.

Потребителски аватар

mstef
Редовен
Регистриран: 31 мар 2019, 18:06
Кара: С5-I Break, 2.2 HDI/ZF4HP20

Мнение от mstef » 05 май 2019, 20:52

В Кайсиева градина, на гърба на Жижо са... Слагаш тея цифрички у гугъл 43.234556, 27.862086 , пускаш street view-то и виждаш един голям жълт сервиз отдясно (НЕ Е там) и една бърза закуска отляво като ВЕДНАГА след закуските има път надолу- е те ТАМ Е сервизът им.
Не че съм ходил де- все не остава време, но преди 20-на дни звънях на Стоян точно за да ми потвърди къде са- по-сигурен източник едва ли има... Ей ви и картинка- по-подробно от това не мога да го обясня.

Изображение

Потребителски аватар

Motorski
Нов потребител
Контакти:

Мнение от Motorski » 06 май 2019, 09:34

Благодаря!
Every day, once a day, give yourself a present. Don't plan it. Don't wait for it. Just let it happen.

Потребителски аватар

Motorski
Нов потребител
Контакти:

Мнение от Motorski » 09 май 2019, 12:53

А CD-радиото на колата (Xsara Picasso, 2000г.) къде във Варна мога да го занеса на профилактика, че не чете дискове?

Потребителски аватар

mstef
Редовен

Мнение от mstef » 17 май 2019, 22:20

Да споделя малко инфо за обсъжданите тук сервизи...

- Стоян и Мартин: Ходих за дребно обслужване и определено прави добро впечатление чистият и подреден сервиз + цените са разумни. Определено и при следващите ремонти ще им дам шанс, особено пък като са 2-3км. от мен. Единственият голям минус за мен- нямат Лексия.

Нали съм си бесен карък излизам от сервиза им и 2км. по-късно се оказва, че заден десен хидро цилиндър се е счупил от старост и ръжда- не са пипали там и никой няма вина, просто му е дошло времето. Знаете схемата- ЛДС-а на асфалта, търсене на части по спешност (колата ми трябва за утре), платформа, бъркане във фонда "и аз съм човек" и т.н. И така стигам до

- Росен: За луд късмет има при него нужният хидро цилиндър, палим платформата и отиваме там. Нали съм спешен човека извади друга кола за да оправи моята и да кажем след около 2 часа, 3л. ЛДС и съвсем разумна сума пари излязла от джоба ми колата ми беше готова. Бързо закачване за Лексия-та, малка корекция на височината и откриването на 1 проблем за който не знаех- сега имам достатъчно време до зимата да сменя свещите.

В крайна сметка и от двата сервиза съм доволен и определено ще се ползват и двата...

Потребителски аватар

Motorski
Нов потребител
Контакти:

Мнение от Motorski » 20 май 2019, 15:30

А на този Росен къде му е сервизът?

Потребителски аватар

mstef
Редовен

Мнение от mstef » 20 май 2019, 18:25

Росен е в новият хлебзавод, но там са куп сервизи и трябва да питаш. За ориентир- точно до него има сервиз (с табела) за офф-роуд тунинг на джипове.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Сервизи”