ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Гуми Dayton с джанти Exip 15" 4x108 ET10 J7 - гр.София

Модератор: KIKO-Bx

Правила на форума
Задължително прочетете правилата преди да публикувате обява!

Правила на раздел "Обяви"

Основни правила на форума

Рекламни съобщения, банери и други форми на реклама се заплащат по тарифата на клуба.

"Клуб Ситроен - България"
За повече информация използвайте следната поща - info@clubcitroen.bg
Потребителски аватар

Автор на темата
dzwer

Регистриран: 18 юли 2007, 18:37
Кара: Citroen C4 Grand Picasso, 1.6HDi, 110hp
Контакти:

Гуми Dayton с джанти Exip 15" 4x108 ET10 J7 - гр.София

Мнение от dzwer » 17 юли 2019, 22:13

От предишния художник, а и от Ксантията преди това, ми останаха 4 джанти Exip 15" 4x108 ET10 J7 с летни гуми Dayton D320 205/60 R15 91V.
Двете гуми са с DOT 1115, другите две са с DOT 0509, т.е. доста старички и ги карах само като задни.
Джантите са германски, уж. Веднъж изправях две от тях преди няколко години. Последно като ги карах нямаше вибрации, но ще ги проверя на баланс в какво състояние са, като ги взема от вилата.
Едната капачка се наложи да я изкъртя при последната смяна на гумите - не можах да отвъртя болта, който я държи и къртих... Самата резба на болта не е наранена, после си излезе лесно с отвиване.
Капачките са сменяни от мен, на оргиналните не помня какво пишеше.
Болтовете също са към джантите, тъй като не стават оргиналните болтове за стоманени джанти.
С този модел гуми на тези джанти съм карал Ксантия и Ксара Пикасо - не опираха при мен.

Само с лично предаване за гр.София!
Обявата е пусната само тук!

Цена на джанти с гуми: 230лв.

За връзка: л.с. или на телефон 0885512357 - Петко

Може бартер за оргинални 16" алуминиеви джанти за C4 Picasso/Grand, с добро доплащане от моя страна!

Ето няколко снимки:
Djanti_1.jpg
Djanti_2.jpg
Djanti_3.jpg
S-kapachki-Citroen.jpg
Xantia.jpg
Nothing moves you like a hydropneumatic Citroen...
Мои записи на български групи: Youtube

Върни се в “Гуми/ Джанти/ Тасове/ Фланци”