ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Продавам части Ситроен Ксантия 1994 г. бензин 1.8, 101 к.с.

Обяви само за продажба на автомобили на части.

Модератор: KIKO-Bx

Правила на форума
Задължително прочетете правилата преди да публикувате обява!

Правила на раздел "Обяви"

Основни правила на форума

Рекламни съобщения, банери и други форми на реклама се заплащат по тарифата на клуба.

"Клуб Ситроен - България"
За повече информация използвайте следната поща - info@clubcitroen.bg
Потребителски аватар

Автор на темата
haiasko

Регистриран: 31 окт 2006, 15:44
Кара: в момента нищо
Контакти:

Продавам части Ситроен Ксантия 1994 г. бензин 1.8, 101 к.с.

Мнение от haiasko » 14 апр 2018, 15:18

Здравейте, засега бивши колеги :cry: С прискърбие съобщавам, че преди няколко дена се разделих окончателно с любимата си Ксантия :cry: Наложи се да правя основен ремонт на двигателя /втори за последните 3 години/ и реших, че повече няма смисъл да я мъча. Гарнитура, сегменти, глава, всичко беше леш, отделно хидравличната помпа беше за смяна, радиаторът на парното също, грубо ремонти за около 1000 лева. Затова с голяма мъка изпратих колата на заслужен отдих в една база за рециклиране :cry: Останаха ми разни части и елементи, които пускам за продажба първо във форума, ако някой има нужда от тях. Ако няма интерес, след няколко дена ще ги пусна и в olx.bg.

Сенници /три леви за шофьора и един десен за пътника до него/ - 10 лв. на брой, 30 лв. за 4-те сенника:
Capture1.JPG

Чисто нов оригинален, неупотребяван въздуховод, закупен от Ситроен-Бургас за 83 лв. - продавам го за 60 лв.:
Capture.JPG

Комплект задни стопове /левият ъглов е леко напукан/ - засега ги продавам само комплект за 30 лв.:
Capture2.JPG
Capture3.JPG

6 броя тасове 14 цола с външни забележки, за съжаление на почти всички е изпаднала емблемата - 10 лв. на брой, 50 лв. за всичките 6 броя:
Capture4.JPG

2 броя пръскалки за предно стъкло, почти неупотребявани - 10 лв. за двете:
Capture5.JPG

Стъпково моторче - 25 лв.:
Capture6.JPG
Capture7.JPG

Ориганална топка за скоростен лост в много добро състояние, закупена от Ситроен-Бургас и употребявана около 3-4 години - 20 лв.:
Capture8.JPG
Capture9.JPG

Контактен ключ с оригиналния ключ и клеморед /последно правеше малко проблеми, може би трябва да го види авто-ключар/ - 25 лв.:
Capture10.JPG

Странична лайсна за врата /не мога да преценя дясна ли е или лява :D / - 15 лв.:
Capture12.JPG

При интерес изпращам по Еконт с наложен платеж и за сметка на получателя без опция за преглед /мисля, че снимките са достатъчни/.
Ако някой иска повече информация, може да ми пише на лично съобщение или да ми се обади по телефона в човешко време :wink: 0888 945 814 - Радослав.
Kогато ми дойде мерак за работа, сядам и чакам да ми мине.

Потребителски аватар

liuliu

Регистриран: 08 мар 2006, 19:01
Кара: C5-I V6 с ръчка с ГИ STAG 300 и домашно лъвче 306 1,9 D

Мнение от liuliu » 16 апр 2018, 09:22

Да беше казал - имам двигател от ремонт (смяна на гумички на клапани със сваляне на глава). И цена щяхме да направим. От теб само свалянето от колата.
Двигателят е двигател, когато е дизел.
"Единственото нещо, което можеш да направиш преди мач с Барселона, е да отидеш на църква и да се помолиш" - Гордън Стракън.

Потребителски аватар

Автор на темата
haiasko

Контакти:

Мнение от haiasko » 16 апр 2018, 11:00

Е свърши вече, то доста болежки се насъбраха, нямаше смисъл да я мъча повече :wink: Стана много несигурна, не знаеш къде и в кой момент ще те остави :hihihi: Мерси все пак :drink:

Между другото пръскалките вече са договорени :jako:

Потребителски аватар

Автор на темата
haiasko

Контакти:

Мнение от haiasko » 26 апр 2018, 16:31

Поради небивалия интерес правя малка актуализация на цените :D

Сенници /три леви за шофьора и един десен за пътника до него/ - нова цена 7 лв. на брой, 20 лв. за 4-те сенника

Чисто нов оригинален, неупотребяван въздуховод, закупен от Ситроен-Бургас - нова цена 50 лв.

Комплект задни стопове /левият ъглов е леко напукан/ - нова цена 20 лв. комплект

6 броя тасове 14 цола с външни забележки, за съжаление на почти всички е изпаднала емблемата - нова цена 7 лв. на брой, 35 лв. за всичките 6 броя

2 броя пръскалки за предно стъкло, почти неупотребявани - продадени

Стъпково моторче - нова цена 20 лв.

Оригинална топка за скоростен лост в много добро състояние, закупена от Ситроен-Бургас и употребявана около 3-4 години - нова цена 15 лв.

Контактен ключ с оригиналния ключ и клеморед /последно правеше малко проблеми, може би трябва да го види авто-ключар/ - нова цена 20 лв.

Странична лайсна за врата /не мога да преценя дясна ли е или лява :D / - нова цена 10 лв.

Потребителски аватар

Автор на темата
haiasko

Контакти:

Мнение от haiasko » 16 май 2018, 17:35

Оригинална топка за скоростен лост в много добро състояние, закупена от Ситроен-Бургас и употребявана около 3-4 години - продадена :jako:

Потребителски аватар

Автор на темата
haiasko

Контакти:

Мнение от haiasko » 01 юни 2018, 13:15

Хайде още една промоция да направим :D

Сенници /три леви за шофьора и един десен за пътника до него/ - нова цена 5 лв. на брой, 15 лв. за 4-те сенника

Чисто нов оригинален, неупотребяван въздуховод, закупен от Ситроен-Бургас - нова цена 40 лв.

Комплект задни стопове /левият ъглов е леко напукан/ - нова цена 15 лв. комплект

6 броя тасове 14 цола с външни забележки, за съжаление на почти всички е изпаднала емблемата - нова цена 5 лв. на брой, 25 лв. за всичките 6 броя

2 броя пръскалки за предно стъкло, почти неупотребявани - продадени

Стъпково моторче - нова цена 15 лв.

Оригинална топка за скоростен лост в много добро състояние, закупена от Ситроен-Бургас и употребявана около 3-4 години - продадена

Контактен ключ с оригиналния ключ и клеморед /последно правеше малко проблеми, може би трябва да го види авто-ключар/ - нова цена 15 лв.

Странична лайсна за врата /не мога да преценя дясна ли е или лява :D / - нова цена 7 лв.

Потребителски аватар

Автор на темата
haiasko

Контакти:

Мнение от haiasko » 09 юни 2018, 13:23

Двата вътрешни задни стопа - продадени :jako: Останаха двата външни /ъгловите/ - пускам ги за 5 лв. парчето :D

Потребителски аватар

Автор на темата
haiasko

Контакти:

Мнение от haiasko » 13 юни 2018, 10:04

Значи останаха следните чаркове за продажба:

Сенници /три леви за шофьора и един десен за пътника до него/ - 5 лв. на брой, 15 лв. за 4-те сенника

Чисто нов оригинален, неупотребяван въздуховод, закупен от Ситроен-Бургас - цена 40 лв.

6 броя тасове 14 цола с външни забележки, за съжаление на почти всички е изпаднала емблемата - цена 5 лв. на брой, 25 лв. за всичките 6 броя

Контактен ключ с оригиналния ключ и клеморед /последно правеше малко проблеми, може би трябва да го види авто-ключар/ - цена 15 лв.

Странична лайсна за врата /не мога да преценя дясна ли е или лява :D / - нова цена 7 лв.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Автомобили на части”