ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Underground hobby garage

Тук можете да получите информация за продуктите и партньорите, от които получаваме отстъпки, както и за актуалните промоции и цени които предлагат
Правила на форума
Ако имате желание да станете наш Партньор, първо трябва да минете пробен период за 3 месеца, в който период членове на Клуба и форума, ще изказват мнения по темата Ви за качеството на предлаганите от Вас стоки и услуги. За пробният период, месечно ще дължите по 15лв, а след като мине той, вече може да подпишем договор за партньорство в който ще уточним отстъпката която ще предлагате за членове на Клуба, но същата да не е под 10%.

Всички теми маркирани с икона Изображение означава, че това е бъдещ Партньор, който все още не е минал пробния период и мненията ви в темата за качеството на стоките и услугите предлагани от него са важни.

Примерният договор може да видите - тук

За повече информация използвайте следната поща - [email protected]

Рекламни съобщения се заплащат по тарифа 15 лева на месец.
Парите се превеждат по банкова сметка в лева:
УниКредит Булбанк АД
IBAN: BG67UNCR70001523126426, BIC: UNCRBGSF
Сдружение "Клуб Ситроен - България"
Потребителски аватар

Автор на темата
disorder
непукист
Регистриран: 11 апр 2008, 11:49
Кара: ше - Xsara 1.8 16V Exclusive
Контакти:

Член на Клуб Ситроен-България

Underground hobby garage

Мнение от disorder » 22 май 2020, 13:55

Публикувам рекламата, защото човека няма регистрация във форума. Ако имате въпроси за сервиза, звънете на подадения телефон. След като се обадите, кажете, че е по обявата в Клуб Ситроен

Вие обичате да ремонтирате сами, вашият автомобил, но нямате подходящо помещение?

Underground hobby garage е мястото за вас!

Ние ви предоставяме оборудвани, сервизни, помещения, които разполагат с:
*Подемник и количка с основни инструменти.
*Специализирани инструменти.
*Компресор и пневматични инструменти.
*Възможност за професионална консултация от квалифициран техник.
*Достъп до диагностично оборудване.

Цена за 1 час - 10лв.
Цена за 1 час (с отопление) - 12лв.
Цена за 1 ден - 80лв.

Работно време - от 9:00 до 19:00 часа.

За въпроси и записвания тел. ‎0878115503

https://www.google.com/maps/place/Under ... 23.3765468
Прикачени файлове
viber image8 copy.jpg
viber image7.jpg
viber image6.jpg
viber image5.jpg
viber image4.jpg
viber image3.jpg
viber image2.jpg
viber image.jpg

Потребителски аватар

ivo-zx

Регистриран: 06 апр 2010, 18:56
Кара: Xsara Picasso 1.6i 16V 110 коне 2006
Контакти:

Re: Underground hobby garage

Мнение от ivo-zx » 22 май 2020, 14:21

Интересно, дава ми го 11 мин път от вкъщи. Почти ме засърбяха ръцете да си купя биалетки и да ходя да ги сменя.

ПП. Няколко пъти ме изхвърли форума. Изтрих domain cookies, session cookies със Web Developer Toolbar без особен ефект.

ППП. Като че ли има ефект, спря да ме изхвърля.
Каквото и да правиш, Пежо винаги ще има по-дълги фарове от теб!

member01
Редовен
Регистриран: 10 май 2020, 23:48
Кара: xantia

Мнение от member01 » 28 май 2020, 23:35

10 лв за ден се ядва, иначе да духа супата. За тези пари по добре в сервиз с гаранция!!

Потребителски аватар

Автор на темата
disorder
непукист
Регистриран: 11 апр 2008, 11:49
Кара: ше - Xsara 1.8 16V Exclusive
Контакти:

Член на Клуб Ситроен-България

Мнение от disorder » 02 юни 2020, 15:51

Явно нещо ти е убегнала идеята, но май няма и смисъл да обяснявам. Ще помоля да се споделят конкретни мнения от хора посетили сервиза, а не коментари относно рекламата. Искаме да разберем дали всичко е коректно по описанието и предлаганите възможности за работа, за да знаем дали да продължаваме с този партньор.
.
Всеки ваш пост или мнение може да се използва срещу вас.
Изображение Защо да отиваш във флота, ако можеш да бъдеш пират?

Изображение

Потребителски аватар

Rincewind

Регистриран: 11 мар 2010, 00:06
Кара: Citroen C5 X7 HDI 140 Tourer 2008 ML6/CL

Мнение от Rincewind » 02 юни 2020, 16:27

Радвам се, че вече и в България има такива сервизи. Такива съм ползвал преди години в Германия и наистина е нещо, което тук ми липсваше. Според мен е добре да има такъв тип услуга/сервиз. На снимки изглежда много добре!

Късно я видях обявата, иначе сега можех да дам отзив. Миналата седмица ползвах услугите на един подобен сервиз в София (сходни цени и условия), понеже ми трябваше подемник за около час и останах доволен. Но доколкото разбрах от човека, не е много търсена услуга.
Истинските магьосници знаят от какво е направена хубавата бира и затова пият джин с тоник!

Предишни Ситроени:
Citroen C5 2.2 HDI Break Exclusive 2003 ML/5
Citroen C5 V6 3.0i 2001 limousine BVA 4HP20
Citroen Xantia 1.8i 8v Break 1997

member01
Редовен
Регистриран: 10 май 2020, 23:48
Кара: xantia

Мнение от member01 » 02 юни 2020, 20:54

disorder написа:
02 юни 2020, 15:51
Явно нещо ти е убегнала идеята, но май няма и смисъл да обяснявам. Ще помоля да се споделят конкретни мнения от хора посетили сервиза, а не коментари относно рекламата. Искаме да разберем дали всичко е коректно по описанието и предлаганите възможности за работа, за да знаем дали да продължаваме с този партньор.
Нищо не ми е убегнало. Идеята я ползвам поне отпреди поне 10 и кусур години. Комшията автомонтьор на село се пенсионира и срещу 10лв на ден ползвам гараж с канал ( добре оборудван-щанги, лостове, тръби, дрелки, ъглошлайф, шмиргел, дори и баланс машина, компресор бояджийски, електрожен, гедорета, ключове, секачи, зъмби, отверки, флашки, плашки, бургии, чукове, скоби и т.н. в който има всичко необходимо дори и стенд за преден мост, макар и стар. Има си и барче където си пия биричката като се закучи работата. Освен гаража има и канал с навес който е много удобен. В редките случай когато ми трябва подемник имам приятел на 500м, безплатно. Когато времето те притиска работата не върви и е некачествена. За провинцията 80лв наем е висока цена, в София сигурно е нищо с големите пари дето не си ги знаят софиАнците, но това е друга тема. Ако примерно ми отнеме 5 часа, то 50лв пак са много. Идеята както казах хич не е нова, но за да заработи пазара ще си каже думата. Например в Стара Загора съм склонен да дам 20лв за ден или 10 за 4 часа ако имам зор. Оттук нагоре само в оторизиран сервиз, макар да им нямам вяра, все пак дават гаранция. Един съвет-корекция на цените, цена без инструменти-който е решил да прави нещо се подговя сам и зае какво ще му трябва. И накрая естествено успех, поне аз съм доволен от подобна услуга.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Партньори на Клуба”