Сравнение

Производство: (2007-)

Автор на темата
prick
Нов потребител
Кара: C5 2.2 HDI

Сравнение

Мнение от prick » 13 яну 2009, 22:00

Здравейте, може би не му е тука мястото, понеже отговорът ще е предубеден, но може ли напратко мнения за това какво да предпочете човек от 3 (би трябвало) почти еднакви автомобила - C-Crosser, Peugeot 4007 и Outlander. Аз съм карал Пежото, и като чета отзивите за Кросъра - държането на пътя е едно към едно. Не знам за Мицубишито.

Има ли нещо друго, освен цената (и евентуално някоя промоция) което трябва да гледа човек при избора?
Благодаря предварително.

Потребителски аватар

CoolMaN®

Кара: Citroen B71 DV6C (9HR) /BVM6

Мнение от CoolMaN® » 13 яну 2009, 22:29

Виж тези теми

http://clubcitroen.bg/forum/viewtopic.p ... 92&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
http://clubcitroen.bg/forum/viewtopic.p ... 30&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
http://clubcitroen.bg/forum/viewtopic.p ... 21&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
http://clubcitroen.bg/forum/viewtopic.p ... 75&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар

citroen

Кара: Citroën C5 2.0 Hdi + Citroën Xm 2.5 TD + Citroën C5 2.2 HDi
Контакти:

Мнение от citroen » 15 яну 2009, 23:19

Ц - Кросъра е най-красив ! -това е първия +

Автор на темата
prick
Нов потребител
Кара: C5 2.2 HDI

Мнение от prick » 30 яну 2009, 14:33

А знаете ли дали тази промоция е все още валидна? http://www.citroen.bg/lifeview.php?id=5 ... E%F6%E8%E8

Изглежда ми доста добре, в сравнение с 4007-та и Outlander-а, които не виждам да имат някакви намаления или промоции.

А какво ще кажете за Honda CRV в сравнение с Кросъра, 4007 или Аутлендъра?

Потребителски аватар

zahadum
Заядливко
Кара: С4 SX PACK 1,6 HDI 110ch NOIR PERLE,C3 EXCLUSIVE 1.4i LPG Rouge Lucifer,XSARA 1,6i 98г.

Мнение от zahadum » 30 яну 2009, 18:44

Да колега валидна е още офертата.
Гледаш го - куче.. мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го - човек, наконтен, облечен, а в душата.. в душата помияр!

чичовото
Редовен
Кара: Mazda 626GF; Subaru Forester SH

Мнение от чичовото » 02 фев 2009, 16:24

AWD-то на Honda губи по точки пред Mitsubishi (т.е. и PSA), много по-паркетна машинка.
Иначе дизайна ми харесва, ама там всекиму според вкуса.
А и Honda-та винаги държи по-висока цена от съизмеримите джипки, ако ме питате няма защо ...ама :skratch:

Потребителски аватар

lyudmil1

Кара: C4 1.6 HDi
Контакти:

Мнение от lyudmil1 » 08 фев 2009, 16:28

Трябва да кажа, че и след половин година оглеждане, тест-драйв, мислене и т.н., все още не мога да отсека между Outlander и C-Crosser. Дори и не мога да намеря твърдо разумна причина да сменя С4 с тях.
Но, ако много ми се иска да карам на висока седалка, не ми се иска да газя непребродими калища и търся малко представителност, бих взел 2.2 HDi на Ситроен, защото:
- лоялността към марката си е факт,
- 2.2 литровия агрегат е дело на Ситроен,
- в Шумен няма сервиз на Митсубиши :amii:
- май по' ми харесва

Ако може също бих си взел Mitsubishi Pajero. Ама да си пооправят малко двигателите, че от 3.2 литров дизелов агрегат са извадили точно нищо. :)

someone
Новак
Кара: 2008 Mitsubishi Outlander 2.0 Di-D Intense+

Мнение от someone » 20 фев 2009, 11:09

Здравейте, колеги!
Карам Мицубиши Аутлендър и в една от темите в нашия форум обсъждаме един проблем на колите ни - това, че имат много лоша шумоизолация, както и един друг проблем - скърцащите табла и кори на колите ни.

Тъй като конструктивно и Outlander и C-Crosser и 4007 нямат съществени разлики, а и се сглобяват в едни и същи заводи, молбата ми е да погледнете тази тема във форума на Мицубиши и най вече последните мнения и да споделите, независимо там, или тук, дали при вашите коли има подобни проблеми, които обсъждаме ние.

Надявам се с това мнение да не разпаля бурни страсти, свързани с марките на колите ни. Идеята е да видим какво е положението при вас, за да знаем какви стъпки да предприемем ние пред дилърите на автомобилите ни.

Поздрави!

izo_c4
Нов потребител
Кара: Citroen C-Crosser 2.4 CVT;Citroen C4,HDI 1.6 92HP
Контакти:

Мнение от izo_c4 » 28 мар 2010, 16:18

в моя Кросер не съм забелязъл нито един от описаните във форума на Митсубиши проблеми,брат ми пък има Пежо 4007 и също е много доволен,гори му малко повече от моя,но си го обяснявам с различен стил на шофиране.И двете са бензинки с вариаторни ск.кутии,двигателите не се чуват.
"ДА ЖИВЕЕ РОКЕНРОЛА"

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “C-Crosser”