ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Покупка на C-Crosser

Производство: (2007-)

Автор на темата
panaira
Новак
Регистриран: 16 дек 2019, 02:58
Кара: Дизел

Покупка на C-Crosser

Мнение от panaira » 16 дек 2019, 03:14

Здравейте,

Моля да ме извините ако засягам някого с тази тема, както и да потвърдя, че съм прочел доста информация из форума.

В момента карам Ауди А6 и никога не съм карал Ситроен, но обмислям покупката на дизелов C Crosser. Ако нямате нищо напротив, бихте ли ме посъветвали с няколко думи, какво е необходимо да знам и какво да гледам при евентуален оглед на автомобил. По-принцип не съм педантичен и не ходя на много огледи, лесно купувам и вероятноста да се набутам от незнание е голяма. А Вие като собственици на такива автомобили ги познавате най-добре и може да дадете най-адекватен съвет. По това, което изчетох из Европейските форуми, разбирам, че често имат проблеми със съединителя / скоростната кутия.

Благодаря предварително и успешна седмица.

Gaydarov

Регистриран: 10 авг 2010, 19:26
Кара: С5 2.2 HDI BREAK 2002 г. вече бивш...Сега Мицубиши Аутлендър 2,2 DID

Re: Покупка на C-Crosser

Мнение от Gaydarov » 17 дек 2019, 22:26

Ако Ц- кросъра беше Ситроен , добре, но то си е Мицубиши с френски мотор.Проблемите са доста( и скъпи), затова накратко -не си купувай, избери нещо друго.

monom
Новак
Регистриран: 26 фев 2020, 16:11
Кара: citroen C-croser 2,2 HDI

Re: Покупка на C-Crosser

Мнение от monom » 26 фев 2020, 16:20

Ситроен Ц-кросер е прекрасна машина !! Вози леко,гори малко, 140 клм. на магистралата за Бургас -8,8 литра!! За сравнение Мерцедес м-320 цди- 11литра!!Само това е достатъчно!

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “C-Crosser”