ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

citroen dispatch 1.6 dci

Производство: (1984-2005)

Автор на темата
rumenb
Четящ
Регистриран: 04 яну 2020, 20:37
Кара: dispatch 1.6 dci

citroen dispatch 1.6 dci

Мнение от rumenb » 05 яну 2020, 13:24

Здравейте, нов съм в този форум. Но имам един много странен проблем.
Собственик съм на ситроен диспач 1.6 дци 2008 г. преди няколко дена бях дал колата на приятел и на магистралата е спукала маркуч от радиатора колата веднага е била изклучена и спряна (поне така казва) от този момент колата не иска да запали при диагностиката няма грешки по двигателя електрониката. единственната грешка е при ABS соленоида.. Не мисля че това би повлияло на двигателя..
Нови подгряващи свещи , нов горивен филтър, BSI отговаря на отклучване и заклучване и др. функций. бушони прегледани релето на подгряващите свещи сменено старото имаше проблем. колата е обслужена на 1000% на 100 000 хиляди км реални. просто не иска да запали. Никога не е правила подобен проблем.. Моля за съвет или насоки защото аз се изчерпах. Благодаря ви предварително.

Върни се в “C15”