ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Citroen Jumper 2.8 HDI 2002 не пали

Производство: (1984-2005)

Автор на темата
Nikolay96
Новак
Регистриран: 14 юни 2018, 20:39
Кара: Citroen Jumper 2.8 HDI

Citroen Jumper 2.8 HDI 2002 не пали

Мнение от Nikolay96 » 15 юни 2018, 20:01

ПРОБЛЕМ със Citroen Jumper 2.8 HDI 2002г.
    Здравейте! Тръгнах от нас до едно село на 5км, спрях и опитах тръгна след 5мин, но не можах да запаля. Късмет или не, но се случи на 100м. от един сервиз с руснаци (аз съм в Германия). Не можа да запали и извиках човек от сервиза. Дойде, пробва, отключи/заключи с дистанционното, пак не пали. Отиде и взе компютъра, гледа кво гледа, оставохме го в сервиза Събота, с цел понеделник да го види и разбере какъв е проблема. Каза че ролките на ремъка са стари и че трябва да купя нови - купих цял комплект + водна помпа. Съответно ги смени, обаче компютъра му показвал сега, че имало проблем с датчика на коляновия вал. Та въпроса ми е, дали това проблема или от какво друго може да е?

Потребителски аватар

Stuman

Регистриран: 04 дек 2007, 00:12
    Кара: Citroen C5 3.0 V6 by Carlsson; Xsara TD Exclusive

Член на Клуб Ситроен-България

Мнение от Stuman » 16 юни 2018, 13:06

Специфично за този двигател не нам, като цяло е нормално да не пали, ако датчика на коляновия вал е дал фира. Не би трябвало да е скъп. Сменете го.

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “C15”