ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Проблем с гърловината на резервоара

Производство: (1996-)
Потребителски аватар

Автор на темата
murmoran
Нов потребител
Регистриран: 18 окт 2007, 23:20
Кара: Citrоen Berlingo 1.6i ,2003г.

Проблем с гърловината на резервоара

Мнение от murmoran » 07 окт 2009, 00:03

Здравейте.От известно време забелязах ,че капачката на резервоара е хлабава. Вчера огледах по-добре и видях , че е счупена пластмасата, която я държи заключена. Резултат от катастрофа. Пробвах да я залепя, но при заключване се изтръгва. А и не пристяга,и в купето мирише на бензин. Та молбата ми е, ако някой знае за катастрофирало или някакво Берлинго, което се продава на части, да драсне един ред. Че явно само смяна ще помогне. Благодаря предварително.

Megadeth
Нов потребител
Регистриран: 12 окт 2009, 23:51
Кара: Xantia 1.9 TD 1999, C5 Tourer 2.0HDI 2011, Xsara Picasso 1.6 HD 2009, C3 Exclusive 2003 1.6 16V

Мнение от Megadeth » 13 окт 2009, 18:51

Ходи до представителството на ситроен и си купи..не са толкова скъпи,а и със сигурност ще си намериш :)

Потребителски аватар

Автор на темата
murmoran
Нов потребител

Мнение от murmoran » 16 окт 2009, 07:54

Не става въпрос за самата капачка,а за гърловината.Тя е монтирана на купето и силно се съмнявам да я продават като отделна част.По скоро е комплек с резервоара.Все пак ще проверя.От опит глава не боли :)

evilzet : прекръствам ти темата

skysat
Четящ
Регистриран: 15 юли 2017, 08:54
Кара: Citroen Berlingo

Мнение от skysat » 15 юли 2017, 08:56

murmoran написа:
07 окт 2009, 00:03
Здравейте.От известно време забелязах ,че капачката на резервоара е хлабава. Вчера огледах по-добре и видях , че е счупена пластмасата, която я държи заключена. Резултат от катастрофа. Пробвах да я залепя, но при заключване се изтръгва. А и не пристяга,и в купето мирише на бензин. Та молбата ми е, ако някой знае за катастрофирало или някакво Берлинго, което се продава на части, да драсне един ред. Че явно само смяна ще помогне. Благодаря предварително.
Здравей,имам същият проблем и аз,намери ли някакво решение?

Потребителски аватар

Автор на темата
murmoran
Нов потребител

Мнение от murmoran » 24 юли 2017, 23:40

Темата е доста стара :bigsmile: Ама доколкото си спомням липсваше някакво уплътнение от самата капачка.Имаше си канал там но не и уплътнение в него.

skysat
Четящ
Регистриран: 15 юли 2017, 08:54
Кара: Citroen Berlingo

Мнение от skysat » 26 юли 2017, 10:13

murmoran написа:
24 юли 2017, 23:40
Темата е доста стара :bigsmile: Ама доколкото си спомням липсваше някакво уплътнение от самата капачка.Имаше си канал там но не и уплътнение в него.
Здравей,благодаря за отговора!
Проблема при мен е че изобщо не стои като я заключа,струва ми се че в гърловината има счупени парченца от пластмасата накрая,то стои като пръстен и не може да се захване капачката,ще търся някакво решение,за сега пълня догоре и после със силикон,все пак е някакво временно решение

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Berlingo”