ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Модул дистанционно - къде се намира ?

Производство: (1996-)

Автор на темата
докера

Регистриран: 12 дек 2004, 21:01
Кара: ше BX 14 150С 1987г. - Вече кара Berlingo Multispace 1.4i

Модул дистанционно - къде се намира ?

Мнение от докера » 24 ное 2018, 20:09

Здравейте ! Не можах да открия информация с търсачката , затова пускам тема ....
Та въпросът ми е - Къде в Берлинго I Мултиспейс 2003г се намира модула на дистанционно управление на заключването ?

Автор на темата
докера

Регистриран: 12 дек 2004, 21:01
Кара: ше BX 14 150С 1987г. - Вече кара Berlingo Multispace 1.4i

Мнение от докера » 06 дек 2018, 13:00

Такааааа .... - в крайна сметка се оказа , че проблема не е в модула , а в едното бутонче на дистанционното .
А проблема беше , че на паркинга на една от големите вериги за хранителни стоки заключих и вече не можех да отключа с дистанционното .....А тъй като ключа е правен , превъртаха и ключалките.
Отидох до близкия ключар , той го провери с приемника и каза , че излъчва сигнал.....
В крайна сметка отидох и взех втория ключ и успях с малко нагаждане да отключа и да се прибера.
Тъй като малко преди това ми беше "паднал" акумулатора и ми подаваха ток , за да запаля , си помислих , че може да се е изгубила настройката на връзката между дистанционното и модула или да е станало нещо по захранването му...
Затова и ми трябваше да разбера къде се намира.
Смених и батерията на дистанционното и докато го правех , забелязах , че бутончето за заключване е блокирало в натиснато положение и прави постоянен контакт. Смених го с ново и всичко се оправи.....

п.п. Въпросът ми къде се намира този модул все още е актуален :wink: :D

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Berlingo”