ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Търся C6 автоматик

Тук се публикуват обяви само за покупко-продажба на автомобили от марка Citroen!

Обявата е валидна 30 дни, след което се изтрива автоматично (Периодът започва да се отчита от датата на последният пост в темата).

Модератор: KIKO-Bx

Правила на форума
Задължително прочетете правилата преди да публикувате обява!

Правила на раздел "Обяви"

Основни правила на форума

Рекламни съобщения, банери и други форми на реклама се заплащат по тарифата на клуба.

"Клуб Ситроен - България"
За повече информация използвайте следната поща - [email protected]

Автор на темата
DBSDBS
Новак
Регистриран: 02 окт 2019, 08:32
Кара: BX 1.9 Diesel

Търся C6 автоматик

Мнение от DBSDBS » 19 май 2020, 18:54

Здравейте,

Луднал съм по този модел. Макар все още малко да ме е страх, дали ще се справя финансово...
Търся нещо поддържано и (или) с ясна история.

Задължително е вътре да е светъл и с мах екстри...

Като гледам страдат от към двигатели и "мозъци" на скоростите, но вярвам че моят е перфектен и стои някъде и ме чака ;)

Всяка информация по въпросът ще ми е полезна.

Благодаря предварително.

П.С.

В Ст. Загора има един, който стои от 7-8 месеца на 7490 и се чудя защо не се продава... Изглежда страхотно на снимките.
Ако някой е ходил да го гледа - моля да сподели впечатления

Потребителски аватар

maximir

Регистриран: 17 апр 2005, 17:24
Кара: Lada Vesta SW Cross
Контакти:

Re: Търся C6 автоматик

Мнение от maximir » 22 май 2020, 13:27

Колега, внимавай с избора, защото C6-цата не е кола, която се купува ей така, между другото! Този в Стара Загора (ако говорим за един и същ автомобил) не мисля, че е добър избор и аз лично не бих ходил да гледам такава кола. От пръв поглед се вижда, че салонът е захабен яко, да не говорим за шофьорската седалка... Или пък уплътненията на задна дясна врата!
2020-05-22_130236.jpg
И това само по снимки, какво ли ще се види наживо :shock:!

Потребителски аватар

liuliu

Регистриран: 08 мар 2006, 19:01
Кара: C5-I V6 с ръчка с ГИ STAG 300 и домашно лъвче 306 1,9 D

Мнение от liuliu » 22 май 2020, 15:34

Това са някакви сенки ( или останала вода след миене). Няма причина там да са износени уплътненията, освен некачествен материал и стареене. Колата е на 6900 в момента и ми се струва, че за парите си не бива да се очаква идеален екземпляр... е стига двигателят да е наред и да не е млатена ( много) :wink:
Двигателят е двигател, когато е дизел.
"Единственото нещо, което можеш да направиш преди мач с Барселона, е да отидеш на църква и да се помолиш" - Гордън Стракън.

Потребителски аватар

maximir

Регистриран: 17 апр 2005, 17:24
Кара: Lada Vesta SW Cross
Контакти:

Мнение от maximir » 22 май 2020, 21:36

liuliu написа:
22 май 2020, 15:34
Това са някакви сенки ( или останала вода след миене). Няма причина там да са износени уплътненията, освен некачествен материал и стареене. Колата е на 6900 в момента и ми се струва, че за парите си не бива да се очаква идеален екземпляр... е стига двигателят да е наред и да не е млатена ( много) :wink:
Не знам колега, особено тази "сянка" отдясно на снимката ми се вижда доста сериозна! Да не говорим, че ако разгледаш същата обява в cars.bg ще забележиш как тези "сенки" са замазани с някакъв фоторедактор, защо ли :wink:? Абсолютна и 100%-ва джамбазка обява отвсякъде!

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Купува/ Продава - автомобил Citroen”