ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Продавам Citroen C5 X7 3.0 HDI Exclusive Plus

Тук се публикуват обяви само за покупко-продажба на автомобили от марка Citroen!

Обявата е валидна 30 дни, след което се изтрива автоматично (Периодът започва да се отчита от датата на последният пост в темата).

Модератор: KIKO-Bx

Правила на форума
Задължително прочетете правилата преди да публикувате обява!

Правила на раздел "Обяви"

Основни правила на форума

Рекламни съобщения, банери и други форми на реклама се заплащат по тарифата на клуба.

"Клуб Ситроен - България"
За повече информация използвайте следната поща - info@clubcitroen.bg

Vandan

Регистриран: 02 юли 2013, 12:19
Кара: C5 ІІ 2.0i 16V 2005г.

Re: Продавам Citroen C5 X7 3.0 HDI Exclusive Plus

Мнение от Vandan » 10 яну 2019, 10:18

liuliu написа:Когато видиш X7 седан и го сравниш с C5 I и II хеч, ще разбереш. Тук имаш едва безсмислена дълбока и тясна дупка. Комбито на X7 е красота.
Това с "красотата" е много субективно понятие. Да, виждал съм отблизо С5 Х7, DS5, имам С5-2. Наистина на Х7 се ядва комбито и не е противно. Но аз лично нямам никаква нужда да превозвам големи обеми в багажника и винаги по отношение красота ще предпочета хечбек примерно. Така че за мен външният вид на колата от обявата е супер. Поне за моите критерии. Само 19-ките гуми са по-големи за моите лични предпочитания. Но всичко накрая опира до финансови възможности. Иначе да съм продал моята и купил тази още, когато видях обявата.

Потребителски аватар

Citroenchev

Регистриран: 22 дек 2004, 15:24
Кара: Всичко, което доставя удоволствие

Член на Клуб Ситроен-България

Мнение от Citroenchev » 10 яну 2019, 22:36

crazyfen написа:
10 яну 2019, 10:11
Просто защото за тези пари българина ще си вземе някое ауди или бмв отишло до Марс и обратно. Ще стой по сервизите или просто пред панелката за величие и ще вика "ебати гадната кола". Успех!
За всеки влак си има пътници, просто няма как да купиш С5 3.0 HDI с ясен пробег, да го докараш до тук, да го регистрираш, обслужиш и застраховаш и да ти излезе по-тънко ... за това иде реч.

А който не може да преглътне "елхичката", да си купи каквото му душа сака ... всички сме свободни.
бивши Citroen-и и други:
C15D 1987
BX 17RD 1988
BX TurboD Pallas 1993
Xantia 2.1 TD SX Plus 1998
Xantia V6 24 Valve EXCLUSIVE automatic Hidro-Active 1999
VW Jetta Trendline 1.4TSI DSG 2012

Автомобил проект Citroen Xantia Activa V6 1999

сега Citroen C5 X7 V6 24 Valve petrol Exclusive 2009 и VW Passat B8 1.8TSI DSG Highline 2016

От време на време Xantia 1.9TurboD Estate 1995

SAXO VTS
Редовен
Регистриран: 28 ное 2012, 16:34
Кара: Citroen C5(X7) 3.0i V6 и Citroen Xantia 2.0i 8v

Мнение от SAXO VTS » 11 яну 2019, 19:26

kikorak написа:
09 яну 2019, 20:57
... а да смениш и двата хидравлични цилиндри не знам какво трябва да стане.
Да ти кажа честно това е доста често срещан проблем при модела...На моята на 31 740км. е сменяван гаранционно и не само на нея,имам поглед над стотици C5(X7)-ежедневно се сблъсквам с модела и наистина ти гарантирам, че и на изключително малко карани и педантично поддържани коли са сменявани цилиндри.Това не може да е критерии за амортизиран или не автомобил.Не се притеснявай и на твоите ще им дойде реда(не ти го пожелавам,ама е неизбежно :amii: ).

Добавено от автора след 6 минути 2 секунди:
liuliu написа:
09 яну 2019, 17:39
Каква е причината задната броня да е нагъната?
Относно задната броня също е проблем при модела, с времето се "накъдря"...т.е става релефна.Особено ако дори леко я натиснеш/подпреш някъде и карай..деформира се.Познавам няколко човека с закупени чисто нови задни брони от АМК и в началото са си "изпънати",след горе долу 2 години(без да за подпирани)започват макар и леко да се деформират.

kikorak

Регистриран: 09 яну 2008, 08:57
Кара: караше С5, 2.2hdi, комби,2002г., сега Citroen C5 X7 HDI 204 Tourer 2011 АL6

Мнение от kikorak » 11 яну 2019, 20:13

SAXO VTS написа:
11 яну 2019, 19:32
kikorak написа:
09 яну 2019, 20:57
... а да смениш и двата хидравлични цилиндри не знам какво трябва да стане.
Да ти кажа честно това е доста често срещан проблем при модела...На моята на 31 740км. е сменяван гаранционно и не само на нея,имам поглед над стотици C5(X7)-ежедневно се сблъсквам с модела и наистина ти гарантирам, че и на изключително малко карани и педантично поддържани коли са сменявани цилиндри.Това не може да е критерии за амортизиран или не автомобил.Не се притеснявай и на твоите ще им дойде реда(не ти го пожелавам,ама е неизбежно :amii: ).

Незнам, може и да им дойде реда някога. Аз моите ситроени не ги карам повече от 350 000 км., пък и не виждам във форума да споделят, че са се убили да сменят цилиндрите. Един-два случая са. Става въпрос за с5-ци.

Потребителски аватар

Citroenchev

Регистриран: 22 дек 2004, 15:24
Кара: Всичко, което доставя удоволствие

Член на Клуб Ситроен-България

Мнение от Citroenchev » 12 яну 2019, 09:11

Ами въпрос на виждане ...

Ако не си наясно, колегата бачка на Божурище, рез.части :oops: нагледал се е на статистики, кое как и колко често се сменя. И мога да се обзаложа, че цилиндрите ти са мазни :drink: , т.е. по моите критерий текът и са за смяна. Обратно на мен, баща ми няма да бутне нищо докато колата е способна да запали и да се премести на ход, това че отдолу има локви масло въобще не го ебе ...

Субективизма е страшна работа ...
бивши Citroen-и и други:
C15D 1987
BX 17RD 1988
BX TurboD Pallas 1993
Xantia 2.1 TD SX Plus 1998
Xantia V6 24 Valve EXCLUSIVE automatic Hidro-Active 1999
VW Jetta Trendline 1.4TSI DSG 2012

Автомобил проект Citroen Xantia Activa V6 1999

сега Citroen C5 X7 V6 24 Valve petrol Exclusive 2009 и VW Passat B8 1.8TSI DSG Highline 2016

От време на време Xantia 1.9TurboD Estate 1995

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Купува/ Продава - автомобил Citroen”