ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Гасне за секунда в движение и пак тръгва

Производство: (2002-)

Автор на темата
Ani Martinova
Новак
Кара: Строен С3 1,4 HDI дизел 2002

Гасне за секунда в движение и пак тръгва

Мнение от Ani Martinova » 05 Яну 2021, 17:00

Здравейте имам С3 1.4 HDI 2002 година. От два месеца автомобила гасене в движение за няколко секунди и пак тръгва.За 20 км до работа ми се е случило да го прави около 20 пъти. При диагностика неотчита никаква грешка. Дайте мнение моля от къде може да идва проблема.

Аватар

ilian.kirov

Кара: Citroen Xantia 2.0 HDI 110кс, XA 8 сфери

Re: Гасне за секунда в движение и пак тръгва

Мнение от ilian.kirov » 08 Яну 2021, 12:58

Привет! За съжаление това е от проблемите, които може да се дължат на различни причини, т.е. няма нещо конкретно, към което да те насочим и да знаем, че най-вероятно това ще е причината. Просто трябва да се направи диагностика, като в движение се проследи какво се случва а не само проверка за грешки, а и вообще като цяло да се огледат основните неща. Вероятно е някой датчик, може и поради спукан маркуч да дърпа въздух ... Съвета ми е, потърси сервиз, където ще се ангажират да прегледат обстойно колата и установят проблема.

Публикувай отговор Предишна темаСледваща тема

Обратно към “C3”