ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Съвет за предстояща покупка на Citroen C4

Искате да си купите Citroen, но не знаете какво да гледате или вече сте си купили. Погледнете ПЪРВО тук!
Потребителски аватар

mIRIx

Регистриран: 25 юли 2007, 22:53
Кара: Citroen Секси 1.5 D - 2001 без тунинг елементи, Citroen C5ко 2.0 HDi 138 2004 на края exclusive без топлене на дупарата.

Re: Съвет за предстояща покупка на Citroen C4

Мнение от mIRIx » 03 авг 2018, 23:28

Значи от прочетеното до тук. Вандан е доктор, а евемтуалну жена му търговски представител на лекарства. Бобии Ема. Ема докторка за Боби може би. Трябва да отворим тема с доктори. Не дай боже да помагат.
Докторски автомобил викаме на С5 Х7 с един колега.
Жена му ражда в Плевен и един доктор излязъл и подкарал С5. Колегата много се впечатлил от автомобила. Тойе на корейски талпи и ..
Така че С5 би била подходяща кола за такива пътувания, но камъка е хвърлен.
Честито и със здраве да си я карате.
Не се сърдете, че пиша грешно! на тъмно и с телефон, особено лоша комбинация. Ако някой се дразни много да ми пише на ЛС да си поправя грешките!
Няма нищо по хубаво от домашната бира и 5 ++ цилиндров двигател
||| \~/ - Скара Бира
Изображение пот на 100 м. с таз ръчна количка

Автор на темата
BobbyEma
Нов потребител
Регистриран: 17 юли 2018, 22:41
Кара: Honda Jazz 1.4 2004

Мнение от BobbyEma » 04 авг 2018, 00:04

Хаха...няма да лъжа, че разбрах всичко написано колега :D. Ема не е търговски представител на лекарства, мале ако те чуе как е принизяваш, ужас :D доктор е, специалист-невролог :). C5 е много голяма кола, а за сега не сме 3-ма ;). Живот и здраве след 1-2 години по план ще ни трябва я C5 я джипче :).

Потребителски аватар

nelsky

Регистриран: 15 окт 2013, 19:07
Кара: Citroen DS5 2.0 HDi 163, Subaru Outback 3.6R

Член на Клуб Ситроен-България

Мнение от nelsky » 04 авг 2018, 07:20

Неее, Ема си беше докторка, а съпругата на Вандан беше търговски представител на лекарства в мнението на колегата. Така че няма никакво принизяване, четем внимателно още от началото :bigsmile:
Тези "джипчета" дето са толкова модерни напоследък, обикновено не блестят с багажно пространство и не знам доколко са подходящи за семейства с малки деца. Имах времемнно един Спортидж и багажника му събираше по-малко от багажника на ДС5-цата. Интересното е, че сега имам и едно комби, но не бих казал, че багажника е впечатляващ. Малко по-голям от този на ДС5. Е, ако решиш да го пълниш до тавана е друга работа, но лично аз никога не бих го направил.
Бивши:
Opel Vectra A 1.6i (75 Hp)
Opel Astra H 1.4i (90 Hp) Easytronic
Nissan Qashqai 2.0 (141 Hp) 4x4 CVT
Citroen C5(X7) 2.0 HDI 163 EAT6
Citroen DS5, HDi165 Aut. Sport Chic
Kia Sportage III 2.0 CRDI (184 Hp) Automatic

Vandan

Регистриран: 02 юли 2013, 12:19
Кара: C5 ІІ 2.0i 16V 2005г.

Мнение от Vandan » 04 авг 2018, 18:32

Да, аз съм лекар, а жената е медицински представител на фармацевтична фирма. Съответно жената пътува много и смени 4 автомобила за 10г. В първата фирма беше с личното й Пежо 206. После и дадоха служебно Дачия Сандеро - бе с него 3г. и 130000км. без никакъв проблем, но си бе "дървена" кола. В следващата фирма и дадоха нов Рено Меган, за което писах, който след безпроблемни 3.5г. и 150000км. беше заменен с нов Сеат Леон. Сеата го кара 2-ра година и още на първата започнаха различни проблеми. Реното беше супер на возия, а Сеата ми е дървен.

Потребителски аватар

mIRIx

Регистриран: 25 юли 2007, 22:53
Кара: Citroen Секси 1.5 D - 2001 без тунинг елементи, Citroen C5ко 2.0 HDi 138 2004 на края exclusive без топлене на дупарата.

Мнение от mIRIx » 05 авг 2018, 23:50

Ц5 е докторската кола. След години незнам какво ще е :)
Не се сърдете, че пиша грешно! на тъмно и с телефон, особено лоша комбинация. Ако някой се дразни много да ми пише на ЛС да си поправя грешките!
Няма нищо по хубаво от домашната бира и 5 ++ цилиндров двигател
||| \~/ - Скара Бира
Изображение пот на 100 м. с таз ръчна количка

Автор на темата
BobbyEma
Нов потребител
Регистриран: 17 юли 2018, 22:41
Кара: Honda Jazz 1.4 2004

Мнение от BobbyEma » 14 авг 2018, 13:35

Взехме мегана най-после! Ами много приятна машинка. Тиха, комфортна, вози мазничко. Не те лепи на седалката де, 110 коня автоматик(от тея с 2 съединителя) няма как да лепи, но има приятен и достатъчен ряз. За разхода още не мога да говоря защото е карам 1 ден, но за сега е средно 7. Ще кача снимки.

Потребителски аватар

maximir

Регистриран: 17 апр 2005, 17:24
Кара: Lada Vesta SW Cross
Контакти:

Мнение от maximir » 14 авг 2018, 14:09

Честито :)! Със здраве да си го карате и както са казали хората: "Хвали старо, карай ново"! :wink:

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Искам да си купя / Купих си - Citroen”