Купувам C5 II 2.0HDI/ Купих С5 II 2.2HDI

Искате да си купите Citroen, но не знаете какво да гледате или вече сте си купили. Погледнете ПЪРВО тук!
Потребителски аватар

CitroZ

Кара: C5 2.0 Break Auto дизелянка
Контакти:

Re: Купувам C5 II 2.0HDI/ Купих С5 II 2.2HDI

Мнение от CitroZ » 12 яну 2018, 15:41

Така е cholev, вече не се използват мигачите за смяна на лента в движение. Само в задръстване когато се "молиш" да бъдеш пуснат. Това престрояване, спиране, отбиване и включване в движението няма нужда от мигачи.
Между айфоня, кафето, спирáлата и радиото, място за мигачи няма.

Както един амер'кански виц посочва:
"Татко ми каза да НЕ пускам мигачите, щото на никой не му влиза в работата да гледа къде отивам......"

Sent by Tapatalk on HTC 901S

00214
"The future has arrived.It's just not evenly distributed...yet" - William Gibson
Events can move from the impossible to the inevitable without ever stopping at the probable

Потребителски аватар

daniel cvetkof

Кара: С5 2.0hdi 138++2005г.BREAK;206 1.4hdi 2004г

Мнение от daniel cvetkof » 12 яну 2018, 18:33

cholev написа:
11 яну 2018, 23:44
и на мене ми се отваря чекмеджето на пътническата врата - ще го лепна със силикон да стои затворено
Капачетата на страничните джобове на предните врати имат една скоба която ги държи затворени и ги ограничава при отварянето им.
Тя е поставена много тъпо и често излиза.Ако е паднала или неправилно поставена джоба не стои затворен.
На моята съм им натегнал тази скоба(тя е и като пружина)за да не се самоотварят.Така,че поогледай ги малко -със силикон се прецаква цялата глезотия.
Колкото повече,толкова повече!
Мечо Пух

Потребителски аватар

liuben

Кара: Citroen C5II 4hx+4hp20

Мнение от liuben » 12 яну 2018, 18:57

По две скоби на джоб са и няма грижи.

Изпратено от моят Redmi Note 4x с помощта на Tapatalk

Потребителски аватар

daniel cvetkof

Кара: С5 2.0hdi 138++2005г.BREAK;206 1.4hdi 2004г

Мнение от daniel cvetkof » 12 яну 2018, 18:59

Моята е с по една скоба на джоб.
Колкото повече,толкова повече!
Мечо Пух

Потребителски аватар

Swartalf

Кара: дъщеря си да се смее в Citroen C5 2.2 автоматик
Контакти:

Мнение от Swartalf » 12 яну 2018, 20:25

По две са. Ако са по една и дрънкат. При мен шофьорската е с две, другата ми е с една и малко подрънква пластмаса в пластмаса, ама аз съм некъв слухар дето-о-о... :oops:
All of our lives are governed by a certain degree of faith in bullshit.
DAN SIMMONS

Потребителски аватар

bubsy

Кара: Xsara 1,4I,99г.,C5,2.2HDI,204hp,2011

Мнение от bubsy » 16 яну 2018, 01:26

CitroZ написа:
12 яну 2018, 15:41
Така е cholev, вече не се използват мигачите за смяна на лента в движение. Само в задръстване когато се "молиш" да бъдеш пуснат. Това престрояване, спиране, отбиване и включване в движението няма нужда от мигачи.
Между айфоня, кафето, спирáлата и радиото, място за мигачи няма.

Както един амер'кански виц посочва:
"Татко ми каза да НЕ пускам мигачите, щото на никой не му влиза в работата да гледа къде отивам......"

Интересно нещо забелязвам последните месеци-тези номера с непускане на мигачи,засичане без никаква мисъл,че може и ПТП да стане,90% са.....жени :eiii:

Автор на темата
cholev

Кара: BX1.9d (не кара вече) XM 2.5 TD Exclusive 1995г (La Route Maitrisee) (не кара вече) и Сексо 1.1 2000г. (Сребриста мълния) (чат пат кара) и С5 II 2.2 2005 (Арабски жребец)
Контакти:

Мнение от cholev » 16 яну 2018, 09:34

Вчера на Сливница близо Сточна гара по бус лентата прехвърча един с баварец с над 160км/ч и ме 'изправи на нокти'. В центъра на София с 160. Защо не е без книжка без кола и не седи в затвора :tupo:

Колкото до чекмеджето на вратата, погледнах вчера, пружините бяха извън водачите. Поставих краищата на двете пружини под водачите и затворих. За сега е 'ток и жица'. Абе има полза от форума чат-пат :hihihi:
Citroen XM - The Ride Of Your Life.
http://www.dvol.bg/ivancholev/

Потребителски аватар

CitroZ

Кара: C5 2.0 Break Auto дизелянка
Контакти:

Мнение от CitroZ » 16 яну 2018, 09:36

Edit:cholev ме е изпреварил.
@Bubsy
Моя опит показва друго. 90% от автомобилите се движат все едно всички в автомобила се возят. В 10% от случаите има шофьор......
Което лесно се вписва във вица.....

@cholev
Защо задаваш реторични въпроси? Има мутри, чиито жени работят в центъра по видеонаблюдение в София. Те обичат да казват, че карат "мъжката".
Има и едни други "мутрА", кой(и)то по "бул.Георги Трайков" (сетете се как му е името в момента) в посока Симеоново се движеше на обяд пред антуража си, и пред идваща насрещно патрулка с пуснати сирена и светлини(специален режим на движение), спря напряко и й препречи платното. Полицаите спряха. Тоя се върна назад и ги пусна. Тия профучаха към центъра(4-то районно).

Та "е те така КЕ е" - както са казали македонците.....

00214
"The future has arrived.It's just not evenly distributed...yet" - William Gibson
Events can move from the impossible to the inevitable without ever stopping at the probable

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Искам да си купя / Купих си - Citroen”