ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Автоматично превключване на приемника

Автор на темата
ronirz
Четящ
Регистриран: 17 сеп 2016, 15:52
Кара: C4 HDI 2.0 136cv

Автоматично превключване на приемника

Мнение от ronirz » 17 сеп 2016, 16:10

Добър ден, имам Ситроен Ц4 с двигател HDI 2.0 136cv оборудване VTS exclusive. Та имам в жабката вход за AV и наскоро си купих приемник който може да се захранва от запалката. Приемника има и вход за USB и наскоро си направих една флашка с музика и я пробвах за да видя дали ги чете и тръгна и всичко супер, обаче като включих на първа и набрах малко скорост (5-10km/h) системата автоматично ми изключи режим видео и ме прехвърли към радиото. Предполагам това е някакъв режим за безопасност защото се предполага,че като имаш приемник и можеш да гледаш телевизия и точно заради това се изключва за да не стане инцидент докато гледаш и караш...Та въпроса ми е има ли начин да деактивирам НЕЩОТО което ми превключва към радиото като набера скорост или, ако има някой кабел които да се резне за да спре да го превключва защото аз именно заради това си купих този приемник с USB порт за да мога да си пускам музика през него защото самата система няма такъв.

Благодаря предварително за помощта. :aliluia: :wink:

Потребителски аватар

PIT

Регистриран: 09 мар 2007, 11:12
Кара: C6 2.7 HDI, '06 C5 2.0 HDI 16v АСК

Член на Клуб Ситроен-България

Re: Автоматично превключване на приемника

Мнение от PIT » 17 сеп 2016, 16:50

Щом има AV вход, предполагам си с навигация. С кой модел е колата - RT3 или RT4?
На различните по различен начин се процедира, за това питам.
При RT4 e лесно. С едно скриптче през CD или USB и си готов. За RT3 не се сещам.. някой колега да каже. Но вероятно го има и писано някъде из форума.
06C6V6 :cool:

Бившите:
'98 Xantia ACTIVA 2.0 HDI
'94 Xantia 1.9TD

Автор на темата
ronirz
Четящ
Регистриран: 17 сеп 2016, 15:52
Кара: C4 HDI 2.0 136cv

Re: Автоматично превключване на приемника

Мнение от ronirz » 17 сеп 2016, 19:40

С RT3 съм и имам дисковете за актуализация и актуалните за навигация, обаче не ми върти диска вътре и скоро трябва да разглабям да сменям окото и така и така ще разглабям питам това по какъв начин може да се оправи, ако е нещо от там...

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Радио / CD / MP3 / Bluetooth / Навигация”