ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Подмяна на фабричните говорители в C4 хеч

Автор на темата
mdimitrov
Нов потребител
Регистриран: 11 юни 2015, 20:45
Кара: C4 1.6 hdi

Подмяна на фабричните говорители в C4 хеч

Мнение от mdimitrov » 04 ное 2015, 13:25

Здравейте колеги,

Мисля да подменям всички говорителите на колата (хеч 2006та), че заминаха 2 по диагонал.
Не мисля да отделям много средства, та идеята ми е да си остана със стандартния плеър и да взема един компонентен комплект за предната линия и някакви коаксиалки за задната.
Имам обаче няколко питания... Като цяло идеята ми е да вдигна малко качеството до колкото е възможно със стандартния плеър, та има ли някой който е правил подобно упражнение да даде съвет за марка / модел говорители, или ако има някой не доволен, да сподели, че се притеснявам крайния резултат, да не е по-лош от фабричното изпълнение.
Също мисля за компонентната система отпред, да ползвам вградените филтри, за да си спестя допълнителна играчка с кабелите, дали това ще е голям проблем?

Благодаря предварително и поздрави!
Милен

Потребителски аватар

luky

Регистриран: 26 апр 2010, 22:30
Кара: C4 1.4i 16V

Re: Подмяна на фабричните говорители в C4 хеч

Мнение от luky » 14 мар 2016, 16:36

По добре си намери оригинални говорители . Ако смпташ да вземаш някакви евтини , няа да ти харесат как звучат . Също оригиналните филтри са настроени за фабричните говорители , ако сменяш говорители , задължително трябва да се преправят филтрите .

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Радио / CD / MP3 / Bluetooth / Навигация”