ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

AnyCarLink или подобни плеърчета?

Автор на темата
mdimitrov
Нов потребител
Регистриран: 11 юни 2015, 20:45
Кара: C4 1.6 hdi

AnyCarLink или подобни плеърчета?

Мнение от mdimitrov » 13 юли 2015, 14:12

Здравейте колеги,

Има ли някой с такова подобно устройство да сподели мнение, дали е доволен и ако да, като цяло какъв модел и цена. Труден ли е монтажа и трябва ли да ходя до АМК, да ми го отключат като опция в менюто.
Плеъра ми, ако не се лъжа е RD4, слагам снимка отдолу за всеки случай.

Благодаря за отговорите предварително!

Изображение

Потребителски аватар

KnowHow

Регистриран: 23 яну 2011, 20:07
Кара: C4 Picasso 1,6 HDi; C3 1,6i

Re: AnyCarLink или подобни плеърчета?

Мнение от KnowHow » 13 юли 2015, 16:20

Ако говориш за емулатор на CD чийнджър с USB; SD Csrd и AUX, то аз отдавна ползвам такова (моето аудио е RD3 но това не е важно). Доволен съм изключително много. Монтажът е елементарен, само че иска да бъде активиран CD чеинджъра с Лексия. След това удоволствието да имаш поне 600 парчета във флашка е нописуемо. :super: :drive: :super:
KnowHow

Автор на темата
mdimitrov
Нов потребител

Мнение от mdimitrov » 14 юли 2015, 02:29

Мда да, точно това имам предвид. А иначе ти с какъв модел си, щом си доволен, защото съм чел, че някой давали проблеми със свързването и т.н. ?

Потребителски аватар

KnowHow

Регистриран: 23 яну 2011, 20:07
Кара: C4 Picasso 1,6 HDi; C3 1,6i

Мнение от KnowHow » 16 юли 2015, 11:15

Моето устройство е купувано и поставено през май 2011г. Не знам какъв му е модела или фирмата. Изглежда визуално точно като това на снимката тук,

само че без надписите по него. Поръчах го през ибей от Китай и го чаках да дойде месец и половина, като треперех от страх да не се изгуби по пътя, защото не беше евтино.
Моето радио е SIEMENS VDO RD3-01 свързването стана от първия път. При активирането с Лексията поиска да въведа ПИН кода на колата.
Преди да поръчваш чети внимателно всичко написано в обявата, защото има устройства, които не работят с някои модели радиа на Clarion.
KnowHow

Автор на темата
mdimitrov
Нов потребител

Мнение от mdimitrov » 16 юли 2015, 13:57

Ясно, благодаря ти за отговора, ще поръчам и аз скоро време. :)

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Радио / CD / MP3 / Bluetooth / Навигация”