ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Сервиз за смяна на ангренажен к-т в София?

Потребителски аватар

Автор на темата
buhalbot

Регистриран: 29 ное 2011, 19:00
Кара: Citroen C4 1.6 HDI 90hp

Сервиз за смяна на ангренажен к-т в София?

Мнение от buhalbot » 20 сеп 2012, 10:44

Някой може ли да ми препоръча кадърен сервиз за смяна на ангренажния ремък, ролките и водната помпа в София. В АМК, макар и с намаление цената ми се видя доста висока - 430лв. :/

the2f2f
Редовен
Регистриран: 17 апр 2009, 20:32
Кара: C4 1.6 HDI 92

Re: Сервиз за смяна на ангренажен к-т в София?

Мнение от the2f2f » 20 сеп 2012, 18:07

Цената, която са ти дали в АМК е просто подарък. Същата интервенция една седмица преди промоцията на мен ми струваше 550 лв (части+труд). С оглед на гаранцията от 1 година, която ти осигуряват от АМК си струва.
Като друг вариант на сервиз можеш да се поинтересуваш от сервиза на Алекс Девил. Много колеги в Пежо форума са доволни от този сервиз, включително и аз. Там се ремонтират само френски коли. Намира се малко преди караулката на мотела черната котка.
Чувал съм също и добри думи за сервиз Поли Кар. В него работят повече фордове, но техните дизелови двигатели са на PSA. Намира се в Дружба.

Потребителски аватар

zvezdi

Регистриран: 07 юли 2007, 14:30
Кара: Citroen DS4 HDI160 BVM6

Re: Сервиз за смяна на ангренажен к-т в София?

Мнение от zvezdi » 21 сеп 2012, 14:22

И да отиде темата в раздел С4, защото радиото не върви с ангренажен ремък :)
Изображение

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Радио / CD / MP3 / Bluetooth / Навигация”