ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Къде поправят radio/cd player на C4?

Потребителски аватар

Автор на темата
Борче
Редовен
Регистриран: 11 юли 2012, 15:06
Кара: C4 Coupé 1.6 HDi 110HP Sélection + Remap

Къде поправят radio/cd player на C4?

Мнение от Борче » 14 авг 2012, 14:08

Привет на всички ситронавти!

Имам проблем с музиката - звукът на някои песни е доста добър, но при други има едно леко пръщене(което е постоянно) и на места прави леки паузи.

Установих, че чете най-добре дискове Verbatim (къде е логиката?), провах и да записвам на най-ниската скорост, също и чистещ диск слагах - не помогна.

Имате ли идея, къде в София има хора, на които мога да се доверя, че ще го погледат и евентуално оправят?

Дано някои има представа, защото много ме човърка това и мисля да сменя оригиналият player с друг.

Потребителски аватар

buhalbot

Регистриран: 29 ное 2011, 19:00
Кара: Citroen C4 1.6 HDI 90hp

Re: Къде поправят radio/cd player на C4?

Мнение от buhalbot » 14 авг 2012, 23:53

Ако пуснеш радио има ли пак пръщене?
Ако сложиш друг диск?

Иначе пръщенето може да е или от колоните или от кофти записвачка.
Прескачането може да е от запрашено CD.

На първо време провери дали проблема е от колоните, вкарай някакъв диск, който не е записван от твойта записвачка и след това може да си почистиш CD-то.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Радио / CD / MP3 / Bluetooth / Навигация”