ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Въпрос относно външен mp3 player към оригиналното CD

Потребителски аватар

Автор на темата
dj_art

Регистриран: 06 дек 2011, 00:42
Кара: Citroen C4 Coupe 1.6i 16V ; Citroen C8 2.2 hdi camper van ; Ford Mondeo sedan V6 - ST package

Въпрос относно външен mp3 player към оригиналното CD

Мнение от dj_art » 02 юни 2012, 19:16

Здравейте колеги, тези дни нещо компа ми прави номера и не иска да записва. Самата записвачка рядко я ползвам, не знам, какво и стана от драйвери ли от какво. Изтрих deamon tools-a и пак не иска. Пък и дисковете, които имам, някои тук-там прескочи, забие и т.н. Дали не може да ползвам по някакъв начин външно mp3 player да го вържа към CD-то ?

Потребителски аватар

zahadum
Заядливко
Регистриран: 27 май 2007, 16:32
Кара: С4 SX PACK 1,6 HDI 110ch NOIR PERLE,C3 EXCLUSIVE 1.4i LPG Rouge Lucifer,XSARA 1,6i 98г.

Член на Клуб Ситроен-България

Re: Въпрос относно външен mp3 player към оригиналното CD

Мнение от zahadum » 02 юни 2012, 23:16

Гледаш го - куче.. мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го - човек, наконтен, облечен, а в душата.. в душата помияр!

Потребителски аватар

Автор на темата
dj_art

Регистриран: 06 дек 2011, 00:42
Кара: Citroen C4 Coupe 1.6i 16V ; Citroen C8 2.2 hdi camper van ; Ford Mondeo sedan V6 - ST package

Мнение от dj_art » 03 юни 2012, 00:57

Колега мерси за линка, ако имам въпрос ще пиша там.

dlh6wn
Новак
Регистриран: 27 мар 2012, 21:23
Кара: Citroen C2 VTR 1,6

Мнение от dlh6wn » 08 юни 2012, 21:10

Привет,

Проблемт е следният, купих си Xcarlink SKU1450 и бях много развалнуван като го получих, свързах го, закачих USB-то, форматирано във FAT формат и вътре 6 папки CD01-06 с по няколко песни в MP3 формат във всяка папка, то примигва няколко пъти, пускам на контакт, цъкам чейнджъра и НИЩО не става. Махам USB-то, връзвам iPhone-а на AUX-a и пускам нещо да свири, пак контакт, пак на радиото цъкам чейнджъра - нищо. Разкачих Xcarlink-а и всичко изглежда да е ОК, закачам го пак, вързах и двете букси заедно, които се връзват ако има шум, но пак нищо не става като натисна на бутона на чейнджъра. Има няколко лепенки по кабела, на които пише "RD3", моето радио е Clarion RD3-01, но натискайки бутона за чейнджъра просто нищо не става. :Help:

Поздрави

Потребителски аватар

zahadum
Заядливко
Регистриран: 27 май 2007, 16:32
Кара: С4 SX PACK 1,6 HDI 110ch NOIR PERLE,C3 EXCLUSIVE 1.4i LPG Rouge Lucifer,XSARA 1,6i 98г.

Член на Клуб Ситроен-България

Мнение от zahadum » 09 юни 2012, 21:14

И сега остава да се активира от компютъра или в случая от АМК
Някой е чел през редовете. :wink:
Гледаш го - куче.. мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го - човек, наконтен, облечен, а в душата.. в душата помияр!

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Радио / CD / MP3 / Bluetooth / Навигация”