ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

C4 2008 1.4i Проблем с главния дисплей !Помощ!

Автор на темата
Patt Fenis
Новак
Регистриран: 25 юни 2019, 11:40
Кара: C4 2008 1.4i

C4 2008 1.4i Проблем с главния дисплей !Помощ!

Мнение от Patt Fenis » 25 юни 2019, 11:46

Здравейте на всички,

Силно се надявам някой тук да може да ми помогне адекватно по проблем, който става все по - сериозен и по - сериозен.

Карам Ситроен Ц4 2008ма година (първи собственик съм) 1.4 бензин. Преди година - две за първи път забелязах, че главният дисплей (който показва скорост, наличие на гориво, пробег и прочее) леко премигва. Първоначално започна да пресвятва от време на време, друг път пък да губи картина. С времето нещата станаха от зле, по - зле. В момента дисплея свети като дискотека. Наличие на гориво, моментна скорост и т.н. е практически нвъзможно да с види, тъй като целият дисплей интензивно премига на случаен принцип и само се разграничават кунтурите на предишните стойности.

Каква смятате, че може да бъде причината и съответно какво бихте ме посъветвали?

Стефан К
Новак
Регистриран: 04 сеп 2019, 09:41
Кара: C5

Re: C4 2008 1.4i Проблем с главния дисплей !Помощ!

Мнение от Стефан К » 07 сеп 2019, 12:03

Здравейте,
Моят дисплей само мига и не могат да се направят настройките. Вие оправихте ли проблема? Пуснах тема по проблема, дано някой ми помогне.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Странни проблеми”