ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Отключване на Видео режим в движение!?

Производство: (2002-)

Автор на темата
Noob-Saibot
Новак
Регистриран: 08 мар 2019, 10:52
Кара: Citroen C8 HDI 2.0

Отключване на Видео режим в движение!?

Мнение от Noob-Saibot » 08 мар 2019, 11:01

Изображение
Здравейте. Реших да помогна на един познат, който има Citroen C8. Първо взехме необходимите дискове за навигацията, в последствие разбрахме, че в джабката и ма аудио видео вход което е супер. Поръчах един Андроид TV бокс от китай, с "въздушна мишка" на 5v работи перфектно в колата ! Филми, ютуб, булсатком, музика всичко е идиално но проблема е че, когато е в движение... видео режима се изключва. Гледам в ютуб има клипчета как хора карат в ключен видео режим, за това реших да пиша тук, ако някой от ВАС може да ни помогне със съвети!?

Блогадаря Ви предварително.

marea-ta
Редовен
Регистриран: 23 окт 2014, 17:23
Кара: peugeot 807 2.2 hdi 2006

Re: Отключване на Видео режим в движение!?

Мнение от marea-ta » 09 мар 2019, 12:27

rt3_video %281%29.pdf
ето това е
(2.96 MиБ) Свален 9 пъти

pri_valo
Нов потребител
Регистриран: 02 сеп 2018, 10:49
Кара: Citroen C8

Re: Отключване на Видео режим в движение!?

Мнение от pri_valo » 09 мар 2019, 17:29

Евала за темата :) А може ли модел на tv box-а да пуснеш, линк или име, че да го скивам и аз.

Щото съм се затърсил за друг вариант около дисплея :) Намислил съм да сменя целия дисплей, но още съм в начален стадий на идеята :)

Ще съм благодарен за инфото :)

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “C8”