ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Газова уредба за C5 X7 2.0i 140 к.с. 2009 г.

За всякакви системи и уредби различни от основните - бензин и дизел.

Модератор: Durchov

Автор на темата
AresP
Четящ
Кара: C5 2009 2.0i

Газова уредба за C5 X7 2.0i 140 к.с. 2009 г.

Мнение от AresP » 03 Юли 2020, 15:03

Здравейте, казвам се Александър Александров и моят C5 X7 2.0i 2009 г. е на път към България и гаража ми :jako: , попрегледах форума с цел да се запозная с тези автомобили и забелязах, че има доста компетентни отзиви по темата за газовите инжекциони. Предстои ми да обурудвам новата кола с газова уредба и имам няколко въпроса. Аз съм от Монтана и както навярно знаете, тук имаме няколко добри газаджии. При запитване, единия обаче ми каза, че трябва да се обърна към монтьор с по-модерен софтуер от неговия инак съм рискувал да ми свети чек-а постоянно. Доколкото разбрах има няколко начина това да се избегне, като повечето не ми изнасят /не са истинско решение на проблема/. Бихте ли ми дали малко информация по този въпрос, както и ако е възможно да ми препоръчате сервизи в София /и не само/ където ще ми направят инсталацията кадърно и безпроблемно - целта ми е да имам сравнително безгрижна кола макар това да означава да се използват по-качествени, скъпи елементи.

Предварително благодаря!

С уважение,

Александър

Аватар

vkk

Кара: C4 1.6i 109hp petrol

Re: Газова уредба за C5 X7 2.0i 140 к.с. 2009 г.

Мнение от vkk » 03 Юли 2020, 17:22

Здравей, Саше! Чудна колица си си избрал, но ако искаш да е безгрижна и да те вози дълго, си карай на бензинец. Не е толкова страшно, колкото вероятно изглежда. Остави тези бомби за жигулите и си карай лимузината с кеф!

Аватар

CHEFO 1

Кара: PICASSO 2000 HDI,C4 1.6 HDI,C4 1.6 PETROL-LPG

Re: Газова уредба за C5 X7 2.0i 140 к.с. 2009 г.

Мнение от CHEFO 1 » 06 Юли 2020, 17:23

Слагай газова с ОБД контрол и няма да имаш проблеми.

Публикувай отговор Предишна темаСледваща тема

Обратно към “Газови, метанови и други алтернативни горивни системи”