ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Измамник - не си губете времето

Производство: Mk I (1996-1999), Mk II (2000-2003)

Модератор: vladi118

Автор на темата
Youdream
Новак
Регистриран: 03 сеп 2019, 22:07
Кара: Renault

Измамник - не си губете времето

Мнение от Youdream » 03 сеп 2019, 22:24

Здравейте...Извинявам се ако не съм в правилния раздел публикувал темата. Наскоро бях на огледа
на едно SAXO в София от частно лице и останах раздразнен и подведен. Не може
да продаваш автомобил, с обявена цена, една от най-високите, с лъжлива информация
за нови гуми, обслужвана, гледана...Външни забележки, изпочупени щипки, увиснали брони
На места дупки в купето, ръжда почти навсякъде. Коша в двигателния обсег,
просто не ми се говори. Ситроена плуваше в масло, течове, личеше си че е лепена с силикон
изпуснали гарнитури, цялата сълзеше и беше омазнена до неузнаваемост от масло, обвивана с изолирбанд
Невлизащи скорости. На въпроса защо се показва ключа на таблото за диагностика, собственика
отговори, че така си светел, омазнен ауспух...трагедияяя. Накрая поне 5 пъти ми каза
колко пари даваш, беше готов да му я подари или даде за 200лв. Автомобила беше обявен
за 2250лв. Сега е на 1750. Поставям линк и пак се извинявам ако не съм в правилния
раздел...Поствам линк към обявата и ВНИМАВАЙТЕ, такива таргаши ще те вдигнат в 5.00
сутринта и ще пътуваш да гледаш автомобил, уж автентичен а на живо и за вторични не става, измамник @$#@#

https://m.mobile.bg/details/11562703891129508. :chair: :ideiaimam:

Потребителски аватар

mIRIx

Регистриран: 25 юли 2007, 22:53
Кара: Citroen Секси 1.5 D - 2001 без тунинг елементи, Citroen C5ко 2.0 HDi 138 2004 на края exclusive без топлене на дупарата.

Re: Измамник - не си губете времето

Мнение от mIRIx » 04 сеп 2019, 23:01

Както винаги докаран на снимки, отиваш кенеф. 2012 бая път минах да взема моето колело. Нагледах се на тоалетни. Все още си го карам, но съм на ръба да го продам. Едни 500 лв на година за добър ден... Инак зимата е желязо....
Не се сърдете, че пиша грешно! на тъмно и с телефон, особено лоша комбинация. Ако някой се дразни много да ми пише на ЛС да си поправя грешките!
Няма нищо по хубаво от домашната бира и 5 ++ цилиндров двигател
||| \~/ - Скара Бира
Изображение пот на 100 м. с таз ръчна количка

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Saxo”