ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

F1 сезон 2017

Само за моторни спортове!

Модератори: zx_zvqr, lendo

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Регистриран: 28 юли 2008, 04:50
Кара: ше:Visa 1.1+Visa 1.1, BX 1.4 Leader, XM exclusiveDK5ATE сега XM exclusive Y4 DK5ATE 95Kw

F1 сезон 2017

Мнение от hristoxm » 23 мар 2017, 07:12

Пред сезонните тестове показаха, че черните кончета не са си губили времето през зимата. В Барселона те показаха най добрите времена. Дали ще е така в Мелбърн? Ще видим. Очаквам в неделя с нетърпение първият старт. Forza Ferrari! Пожелавам на всички почитатели на F1, приятни мигове и много емоции пред телевизорите. А и защо само пред телевизорите, ако има желаещи, може да спретнем едно ходене до Монца през септември. :D
Фирмата PSA, а преди това и Citroen, никога не са произвеждала автомобили с обозначение TDI !!!!!
Чудя се от къде ги купувате тогава?
Е, вече не се чудя и аз си купих такъв,TDi!(така пишеше в обявата) ORGA 8170, произведен на 23 март 1999 г.

Jovani

Регистриран: 08 дек 2004, 17:07
Кара: C5-II 2006 2.0HDI16 с 138 кончета с ръчи юзди вече и с JR филтър и Ксара2 Ексклузив AL4
Контакти:

Член на Клуб Ситроен-България

Мнение от Jovani » 23 мар 2017, 07:47

Чакаме с нетърпение. Малко остана
Клубна карта 101
Звукът в моята кола
Не смятай всяко движение за действие
Изследване се нарича онова, което правя, когато не знам какво правя.
Изображение
Вози си Lexia/Proxia/PP2000 в багажника

medo53

Регистриран: 03 авг 2008, 19:40
Кара: КСАНТИЯ 1.8 16 КЛ.6 топки 96Г. ГИ BRC

Мнение от medo53 » 26 мар 2017, 15:47

Здравейте,Ицо изкарай флага на Ферари и направи една обиколка на Варна за кефа от победата.

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Кара: ше:Visa 1.1+Visa 1.1, BX 1.4 Leader, XM exclusiveDK5ATE сега XM exclusive Y4 DK5ATE 95Kw

Мнение от hristoxm » 26 мар 2017, 16:52

:evala: Че се изкефих, изкефих се. Но най се изкефих когато Тото Волф започна да блъска по плота с мониторите. Две години го чакам този момент! :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:

P.S. Пак се завърнах във Велико Търново, така, че флага там ще го развявам там. Това между другото.
Дано само развяването, да не е само днес. Ноооо, като гледам как върви Ферарито в ръцете на Фетел, надявам се италианският и немски химн да ги слушаме много пъти през тази година. :evala: :bigsmile: Дай Боже!
Фирмата PSA, а преди това и Citroen, никога не са произвеждала автомобили с обозначение TDI !!!!!
Е, вече не се чудя и аз си купих такъв,TDi!(така пишеше в обявата) ORGA 8170, произведен на 23 март 1999 г.

Потребителски аватар

valyo.mn

Регистриран: 15 апр 2007, 23:05
Кара: DS5 Hybrid4 Sport Chic--- Toyota RAV4 2.2 D-4D Executive 4x4
Контакти:

Член на Клуб Ситроен-България

Мнение от valyo.mn » 28 мар 2017, 14:59

Мисля, че ще бъде интересен сезон !
Разбрах, че Ферари имат планирани още подобрения по колата и се очаква да стане още по-бърза.
Естествено не мисля, че Мерц ще стоят на 1 место и предполагам различните видове писти ще предложат предимство на единия или другия автомобил.
Каквото и да е, ще го гледам с интерес !

"Уважаеми родители ! Учете децата си да ядат с лявата ръка. По-късно, седейки пред компютъра, те ще са ви благодарни за това !"

____
Изображение

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Мнение от hristoxm » 16 апр 2017, 19:52

:bigsmile: :bigsmile: Хе,Хе! Кой ще се усмели сега да каже, че победата на Ферари в Австралия беше случайност? Днес в едно “чисто“ състезание, Фетел показа как бие Мерцедесите!!! Дори да не беше заслуженото наказание от 5 секунди на брикета, той пак нямаше да стане първи! Какъв подарък за италианците, а и за всички нас почитатели на черните кончета, на връх Великден! Браво на Фетел, все така да продължава. :evala:

medo53

Мнение от medo53 » 17 апр 2017, 11:46

Здравейте,Христос воскресе,на брикета не му провървя още на първият завой и той се изнерви и състезанието за него беше до тук.Евала на Фетел,има доста хъс.

Потребителски аватар

niki_tashkov

Регистриран: 25 авг 2010, 20:24
Кара: С5 v6 бенз

Мнение от niki_tashkov » 04 май 2017, 16:22

Ей хора жив съм! :bigsmile:
Загубих се нещо напоследък....
Тази година сезона ми е по вкуса , дано не е като миналата тръгнахме отлично и накрая трети....
Оптимизма не ме е напуснал и продължавам да подкрепям любимия отбор - форца Ферари!
Изкуственият интелект е нищо на фона на естествената глупост.

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Мнение от hristoxm » 04 май 2017, 16:35

Че защо да няма оптимизъм? Колата върви добре, за разлика от минали години. Все пак, две победи и две втори места от четири старта е добре, да не кажа много добре. Да видим какво ще стане в Испания. :D

Потребителски аватар

niki_tashkov

Мнение от niki_tashkov » 04 май 2017, 17:17

А дано!!!
Че от колко години чакаме?!

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Мнение от hristoxm » 28 май 2017, 22:14

Еее, доживяхме, двойна победа на Ферари! Това не се беше случвало от ерата на Великия Шумахер. Честито на всички фенове на отбора! Дай Боже още такива победи. :finish:

medo53

Мнение от medo53 » 29 май 2017, 16:07

Христо и Ники,честита ВИ двойна победа,може би почва и на вашата улица да изгрява слънцето.Бяха много добри,но мисля,че тази писта е много спъната и затова са добре.

Потребителски аватар

niki_tashkov

Мнение от niki_tashkov » 29 май 2017, 16:14

В Канада ще си покаже...
Важното е ,че си припомних какво е двоен подиум и то първи и втори !!!
Жалко за Кими - беше много разочарован :(
Чета разни разбирачи - било тактика на отбора да го прецакат и т.н. Аз Лично много го харесвам ,но шампион може да стане само Фетел (поне тази година) и дори и да са верни злословията - резултата е по-вече от добър - двойна победа!
Както казваше Мъри - "продължаваме да мечтаем" :dance: :dance: :dance: (танца на Фетел за който не знае :bigsmile: )
Форца Ферари!!!

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Мнение от hristoxm » 29 май 2017, 18:01

Аз също харесвам Кими. Бях в Маранело, когато стана световен шампион(последният за Ферари) и се радвах и празнувах за него заедно с хилядите италианци цяла нощ. Не, не мисля, че го прецакаха, просто Фетел, налучка по добрата тактика. Така както направи и моят вечно хилещ се “приятел“ от Ред Бул. Там да не би да са искали да прцакат Верстапен? Или Мерцедес да прецакат “брикета“? Не, не ми се вярва, просто понякога, въпреки цялото желание и старание на отбора, колата забавя ход. Все пак е машина, въпреки всичките компютри, технологии и инженерни решения или точно заради тях? :ochki: :amii:

Потребителски аватар

niki_tashkov

Мнение от niki_tashkov » 30 май 2017, 08:48

hristoxm написа:
29 май 2017, 18:01
Аз също харесвам Кими. Бях в Маранело, когато стана световен шампион(последният за Ферари) и се радвах и празнувах за него заедно с хилядите италианци цяла нощ. Не, не мисля, че го прецакаха, просто Фетел, налучка по добрата тактика. Така както направи и моят вечно хилещ се “приятел“ от Ред Бул. Там да не би да са искали да прцакат Верстапен? Или Мерцедес да прецакат “брикета“? Не, не ми се вярва, просто понякога, въпреки цялото желание и старание на отбора, колата забавя ход. Все пак е машина, въпреки всичките компютри, технологии и инженерни решения или точно заради тях? :ochki: :amii:
Напълно съм съгласен !

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Мнение от hristoxm » 31 май 2017, 11:38

Ха, ха. Днес четох нещо интересно, даже и да е имало отборни заповеди, Ферари са избрали ПРАВИЛНИЯТ пилот, защото те не са там, във Ф1, за участие, а се борят за титли!!! За сега шансовете на Фетел, да стане шампион, пред тези на Кими, са по вече от очевадни. В края на краищата става въпрос за пари и то много, тъй че колкото и да се възмущават некои от нас, това е положението.
Въпреки всички приказки, аз продължавам да си мисля, че Кими, а респективно и Верстапен извадиха малшанс. Фетел и Рикардо рискуваха и то много и спечелиха, единият първо място, а другият подиум. Те това е. :bigsmile:

Потребителски аватар

niki_tashkov

Мнение от niki_tashkov » 03 авг 2017, 12:43

Двойна победа преди лятната ваканция!!!
Не е зле...
:bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Мнение от hristoxm » 03 авг 2017, 13:46

:bigsmile: Никак даже. Е, недоброжелателите плюят, ама да си гледат работата. Ако Кими не беше пазил гърба на Фетел(нали за това са отбор), нямаше да има двойна победа, брикета отзад напираше!!!!
Последна промяна от hristoxm на 16 авг 2017, 09:49, променено общо 1 път.

Потребителски аватар

niki_tashkov

Мнение от niki_tashkov » 03 авг 2017, 14:01

hristoxm написа:
03 авг 2017, 13:46
:bigsmile: Никак даже. Е, недоброжелателите плюят, ама да си гледат работата. Ако Кими не беше пазил гърба на Фдтел(нали за това са отбор), нямаше да има двойна победа, брикета отзад напираше!!!!
:evala:

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Мнение от hristoxm » 26 авг 2017, 22:19

Защо плащам за Диема Спорт 2? Днес, наместо квалификацията на F1 за място oт Белгия, предаваха някакъв тъп мач! Добре че не чакам само на тях, а ползвам RTL и SKY, та си изгледах всичко спокойно. Много ми е интересно утре дали ще предават състезанието. Мошенници!!!!
Иначе, ще стискаме палци на Ферари, че брикета пак се намърда първи на старта. :ti ma prebi:

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Спорт”