ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Очакваме победа № 3 на Себастиан Фетел!Вече № 5 и още..

Само за моторни спортове!

Модератори: zx_zvqr, lendo

Потребителски аватар

niki_tashkov

Регистриран: 25 авг 2010, 20:24
Кара: С5 v6 бенз

Re: Очакваме победа № 3 на Себастиан Фетел!Вече № 5 и още..

Мнение от niki_tashkov » 23 юли 2012, 09:25

Да не предизвикваме съдбата ,но май е време да да променим заглавието на темата на "Очакваме победа № 3 на Фернандо Алонсо!Вече № 5 и още.." :P
Евалла на Алонсо!!!
Форца Ферари!!!
:finish: :finish: :finish:
Изкуственият интелект е нищо на фона на естествената глупост.

medo53

Регистриран: 03 авг 2008, 19:40
Кара: КСАНТИЯ 1.8 16 КЛ.6 топки 96Г. ГИ BRC

Мнение от medo53 » 23 юли 2012, 15:54

Ники честита победа на любимият отбор,но не си дигай крачолите преди да е дошла водата. :P

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Регистриран: 28 юли 2008, 04:50
Кара: ше:Visa 1.1+Visa 1.1, BX 1.4 Leader, XM exclusiveDK5ATE сега XM exclusive Y4 DK5ATE 95Kw

Мнение от hristoxm » 23 юли 2012, 17:43

Ей това от Ферари се събудиха,ама до края има още много вода да изтече,дано сме живи да видим!А темата,тя си беше актуална миналата година,видя се как завърши сезона и кой стана шампион,тази година който иска–моля има раздел “нови теми“!!
Фирмата PSA, а преди това и Citroen, никога не са произвеждала автомобили с обозначение TDI !!!!!
Чудя се от къде ги купувате тогава?
Е, вече не се чудя и аз си купих такъв,TDi!(така пишеше в обявата) ORGA 8170, произведен на 23 март 1999 г.

Потребителски аватар

niki_tashkov

Мнение от niki_tashkov » 24 юли 2012, 08:01

Написах го (за заглавието) с най-добри намерения и се пошегувах!В по-преден пост (май още миналата година) бях писал ,че пилците се броят наесен...и в случая визирам Ферари,но стискам палци и се надявам искрено Алонсо най-сетне да донесе титла за Ферари,че е бахти сушата толкова години!
Пожелавам на всички приятни емоции до края на сезона! :)

Потребителски аватар

Alexander Maslinkov

Регистриран: 03 фев 2005, 13:27
Кара: анти-антиретро
Контакти:

Мнение от Alexander Maslinkov » 24 юли 2012, 14:07

Е, хайде и Форца Алонсо се събуди - понаправиха колата и той подкара както си знае :finish: дано имат постоянство и не му бъркат гумите повече ... и не разчитат на късметлийски стратегии :bigsmile: само мъжко каране оттук до финала пък каквото стане - Ветел също е силен много, Уебър и Бътън показаха, че и те са бързи а и Кими не се е отказал да се бори и има скорост.
МНЗ предупреждава - Карането на дизел вреди на вас и хората около вас (не важи за добри карачи)
Да си припомним тракторната музика ... :hahaprostak:

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Кара: ше:Visa 1.1+Visa 1.1, BX 1.4 Leader, XM exclusiveDK5ATE сега XM exclusive Y4 DK5ATE 95Kw

Мнение от hristoxm » 08 окт 2012, 14:39

Защо никой не пише в темата?Две победи на Фетел :dance: :dance: :dance: и всички замълчахте.Ами коментирайте де,и на нашата улица изгря слънце,дай Боже така да продължава до края на сезона.Разбира се ,не това беше начина Алонсо да напусне състезанието,но така се случва понякога в моторните спортове,без вина и без точки! :amii:
Фирмата PSA, а преди това и Citroen, никога не са произвеждала автомобили с обозначение TDI !!!!!
Е, вече не се чудя и аз си купих такъв,TDi!(така пишеше в обявата) ORGA 8170, произведен на 23 март 1999 г.

Потребителски аватар

Alexander Maslinkov

Контакти:

Мнение от Alexander Maslinkov » 08 окт 2012, 14:46

Аз също се радвам за Ветел, той заслужава. На всички критици, които твърдяха, че печели състезание само ако спечели пол-позишън бих искал да им кажа - ами като спечелиш пол-позишън и после състезанието означава, че си си свършил 100% перфектно работата и екипа, но и пилота!!!
Принципно много харесвам Алонсо, но едно че понякога тая кола просто не става, друго е като в последното състезание - малшанс.
МНЗ предупреждава - Карането на дизел вреди на вас и хората около вас (не важи за добри карачи)

Потребителски аватар

jivko

Регистриран: 11 дек 2004, 19:39
Кара: Peugeot 206

Член на Клуб Ситроен-България

Мнение от jivko » 08 окт 2012, 15:28

По-правилно е да се каже , че Ейдриън Нюи си е свършил работата перфектно ;)
Защото Ред Бул-а е със значителни промени.
Още един отбор направи голяма крачка напред тоз сезон - Заубер.
Автомобилът вози тялото , а моторът - душата ...
д-р РАДЕВА

Потребителски аватар

niki_tashkov

Мнение от niki_tashkov » 09 окт 2012, 09:18

Здравейте!
Вече стана интереснооо.....
Обичам го тоя спорт!
Стискам палци за Алонсо !
Относно последното състезание-все трябваше и ние да отпаднем,преднината която беше натрупал Нандо не бе от добър болид(като на РБ или Макларън) а от стечение на обстоятелствата-все някой от преките конкуренти отпадаше.... е случисе и при нас!За това моторния спорт е велик,защото е непредвидим!
Има надежда така че драги фераристи-горе главите!
Успех на всички!

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Мнение от hristoxm » 14 окт 2012, 10:47

Red Bul дава крилее-е-е-е-е! +6 :P :evala: :bigsmile: :drink:

Потребителски аватар

niki_tashkov

Мнение от niki_tashkov » 14 окт 2012, 16:16

:(
Едва трето место... ама и как "фамозния"Фетел изпревари Марк още на тръгване :fuck: -"гоуем"!Иначе колата на РБ наистина беше най-добра днес,не случайно са с двойни полпозишън и победа.

Продължавам да вярвам и да се надявам!

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Мнение от hristoxm » 14 окт 2012, 17:39

Ники не се учудвай,той състезателният инженер на Маса директно му нареди да пусне газта,че бил много близо до Алонсо,нищо ново под слънцето... :girl_xixi: Ако Маса и Уебър бяха напред с точките сигурно щеше да е обратно.

Потребителски аватар

niki_tashkov

Мнение от niki_tashkov » 15 окт 2012, 08:13

Кое си е верно оно си е истина (шопски лаф)!
:drink:

Потребителски аватар

Alexander Maslinkov

Контакти:

Мнение от Alexander Maslinkov » 15 окт 2012, 10:16

Аз пък бих защитил Ветел и Алонсо - ми другите като са толкова бързи, да са били бързи и през останалата част от сезона и сега тях щяха да ги бутат напред :amii:

Аз много се радвам на развоя на състезанието за МакЛарен :xixi3: :girl_xixi:

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Мнение от hristoxm » 15 окт 2012, 17:01

:girl_xixi: брикета тотално не му върви! :girl_xixi:

Потребителски аватар

niki_tashkov

Мнение от niki_tashkov » 16 окт 2012, 07:56

Ще му "тръгне".... в Мерцедес :xixi3:

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Мнение от hristoxm » 04 ное 2012, 17:41

Йес,йес,йес! :evala: Да ме извиняват всички скептици, но Фетел показа за пореден път, че е голям пилот. Двадесет и три места се придвижи по напред от стартовата си позиция.Нали критикарите му говорят, че можел да кара само като е отпред. Е не е така, то и наказанието му май малко ала–бала, ама това друга тема.Десет точки и само още две състезания? :bigsmile:

Потребителски аватар

Georgi Nedelchev

Регистриран: 22 яну 2008, 13:33
Кара: ZX

Мнение от Georgi Nedelchev » 04 ное 2012, 17:56

:D Двадесет и едно места е бат Христо. И на мен ми се искаха да са 23, но при едно спиране повече в бокса и това е достатъчно :bravo:

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Мнение от hristoxm » 04 ное 2012, 17:59

Да бе,то от прекалена еуфория,останах без глас. :bigsmile: Ама явно и в сметките ме е ударило. :brush:

medo53

Регистриран: 03 авг 2008, 19:40
Кара: КСАНТИЯ 1.8 16 КЛ.6 топки 96Г. ГИ BRC

Мнение от medo53 » 04 ное 2012, 18:16

Браво на ФЕТЕЛ ,да ама два пъти по 21 места.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Спорт”