F1 сезон 2017

Само за моторни спортове!

Модератори: zx_zvqr, lendo

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Кара: ше:Visa 1.1+Visa 1.1, BX 1.4 Leader, XM exclusiveDK5ATE сега XM exclusive Y4 DK5ATE 95Kw

Re: F1 сезон 2017

Мнение от hristoxm » 27 авг 2017, 19:07

Оказа се, че предаването са го преместили на канала Диема Спорт. Зарибяват ни да платим за Диема Спорт 2 и после....абе българска работа :tupo: Иначе Мерцедеса на брикета днес нямаше стигане! С неохота признавам, че беше по добър. Да видим как ще е на Монца. :ochki:
Фирмата PSA, а преди това и Citroen, никога не са произвеждала автомобили с обозначение TDI !!!!!
Чудя се от къде ги купувате тогава?
Е, вече не се чудя и аз си купих такъв,TDi!(така пишеше в обявата) ORGA 8170, произведен на 23 март 1999 г.

Потребителски аватар

niki_tashkov

Кара: С5 v6 бенз

Мнение от niki_tashkov » 28 авг 2017, 11:34

hristoxm написа:
27 авг 2017, 19:07
Оказа се, че предаването са го преместили на канала Диема Спорт. Зарибяват ни да платим за Диема Спорт 2 и после....абе българска работа :tupo: Иначе Мерцедеса на брикета днес нямаше стигане! С неохота признавам, че беше по добър. Да видим как ще е на Монца. :ochki:
Че имаш стигане - имаше (според мен) , жалко че преебаха Кими по този начин -иначе отивахме на двоен подиум :eiii:
Иначе преди Спа всички специалисти предричаха безапелационна двойна победа за Мерцедас - видя се ,че изобщо не са чак толкова по-бързи (но достатъчно за първо место де)!
Чакам с нетърпение Монца- дано им намажем ските там!
Иначе за мен дългоочакваната новина дойде - И Фетел и Кими преподписаха - УРА!
Това е най-добрия тандем в падока - лично мнение!
Успех на всички (фераристи :bigsmile: )!
:finish: :finish: :finish:
Изкуственият интелект е нищо на фона на естествената глупост.

Потребителски аватар

Автор на темата
hristoxm

Кара: ше:Visa 1.1+Visa 1.1, BX 1.4 Leader, XM exclusiveDK5ATE сега XM exclusive Y4 DK5ATE 95Kw

Мнение от hristoxm » 12 сеп 2017, 08:41

Странно ми е! До преди две години не пропусках кръг от F1 на Монца, но сега не мога да си позволя да отида сам. Ако имаше съмишленици да споделим пътя... Нищо, че черните кончета не победиха в домашното си състезание. Просто да си там, да усетиш атмосферата на Монца, еееех спомени....Сега остава да очакваме другите състезания и на пистите които са по удобни за Ферари, да натрием муцуните на Мерцедес. Дай Боже Тото Волф(беше приятно зрелище)отново да блъска с юмрук пред камерите. :D
Фирмата PSA, а преди това и Citroen, никога не са произвеждала автомобили с обозначение TDI !!!!!
Чудя се от къде ги купувате тогава?
Е, вече не се чудя и аз си купих такъв,TDi!(така пишеше в обявата) ORGA 8170, произведен на 23 март 1999 г.

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Спорт”