ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Вирната предница

Автор на темата
vitorio78
Четящ
Регистриран: 31 авг 2012, 23:15
Кара: Citroen Xantia 1.9 D

Re: Вирната предница

Мнение от vitorio78 » 27 юни 2014, 15:44

Може ли някой да ми предложи читав майстор в Русе? Чудя се дали да отида в сервиза на Ситроен или някъде другаде. Ако може някой да ми каже ориентировъчни цени?

Потребителски аватар

Anojarov
АМ - Габрово
Регистриран: 04 апр 2007, 09:22
Кара: Brlingo K9 Feel Blue Hdi 100,C3 Aircross BlueHDi 100 BVM Shine

Мнение от Anojarov » 27 юни 2014, 16:35

Отиди при Гого , синът му Ивайло е в час. Прати му много поздрави от Сашо от Габрово(аз). Ще те направи.
ГОГО 23-Г.ГОРАНОВ ЕТ
082624474
“Помни вчера, мисли за утре, но живей днес.”

Dragonfly
Контрагайка
Регистриран: 04 фев 2006, 23:46
Кара: Xantia 1.9 TD Комби, 1998, 6 сфери без ХА

Мнение от Dragonfly » 27 юни 2014, 17:25

Ю.Вълчинов написа:Колега, разместили сте клиренса при наместването на кокалчето и от там идва цялата главоболица.
Това е верният отговор.
А става много лесно, когато майсторите напъват като за последно стабилизиращата щанга при смяна на втулки на носача или друг ремот, свързан с разкачване. То всъщност най-вероятно това е причината да се откачи кокалчето - усукване на щангата извън пределите на нормалното, натиск върху кокалчето, което или се чупи от тази сила, или изскача от ябълката.

Регулирането на клиренса се прави от човек, който ЗНАЕ как се прави това.
Чалгата, рапът и Уиндоус не прощават.
(c) 2009 Dragonfly

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Хидравлика”