ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Относно мнението на ЧефоС за пълнене на сфери

Автор на темата
ЧефоС

Регистриран: 15 окт 2005, 19:37
Кара: Ситроен С4

Относно мнението на ЧефоС за пълнене на сфери

Мнение от ЧефоС » 22 яну 2014, 21:14

Няма никакъв проблем модератор да изтрие поста на обикновен потребител. Но елементарното възпитание предполага да се кажат причините за нова. Дали ще е в темата, или на ЛС не е важно. Ако е на ЛС, ще е полезно само за съответния потребител на сайта, който е нарушил някое его. Но, ако е в темата, ще е полезно и за останалите потребители.

Моля за уточнение по въпроса от съответния модератор.

Но, .... едва ли ще дочакам отговор от достоен модератор.

lubitel

Регистриран: 16 май 2005, 13:25
Кара: Citroen xantia 1.9 TD

Re: Сервиз за сферите за Бургазлии!

Мнение от lubitel » 23 яну 2014, 00:01

Здравей! Знаем мнението ти по въпроса за пълнене на сферите, има го много ясно аргументирано в съответната тема. Няма защо да го изтъкваш във всяка тема свързана със сферите, при това наричайки съответните майстори мошеници и т.н. Когато има търсене за дадена услуга, то ще се намерят и хора, които да я предлагат. Не можеш да накараш всички да купуват нови сфери, когато много по-евтино им излиза пълненето. Не забравяй, че фирмата Ситроен допуска до едно пълнене на сфера.
Острото ти мнение породи съответните коментари, което наложи намесата ми.
Поздрави!
П.П. След известно време ще изтрия и текущите мнения.
Всичко мога да ремонтирам, стига някой да ми каже как !
Прави, чупи, не бой се.

Автор на темата
ЧефоС

Мнение от ЧефоС » 23 яну 2014, 19:14

Благодаря за отговора! Искрено, не го очаквах. Това вече е друго нещо. Адмирации!!!
Все пак, смятам, че форума е създаден с цел взаимопомощ. Нали така? И защо да не помогна на колеги, които имат проблеми със сферите, с един извод по въпроса от моя страна? Ясно съм казал, че съм правил неуспешни опити да спася положението. За това реших да споделя моя опит чрез темата. Иначе си прав за повторението от моя страна. Но смятам, че ако го кажа само веднъж, не знам колко колеги ще го прочетат. Кое е по-полезно - споделения опит, или гледането на сеир? Сам знаеш, че не съм от втората категория.

Извинявам се предварително, ако не се хареса на някой, но това е моето мнение.

Потребителски аватар

TURBOnufry

Регистриран: 31 юли 2006, 22:21
Кара: коли с TÜV
Контакти:

Мнение от TURBOnufry » 23 яну 2014, 21:20

Аз ти бях написал отговор и помолих да бъдат изтрити постовете. Няма да пиша отново поста си- знаеш ми мнението. А за това дали помагаш могат да кажат хората които са ти искали съвет. Съдейки по това, което прочетох от изтрития пост- далече не мисля, че е помощ. По-скоро назидателен тон и раздразнение, че не се съобразяват с "великите ти открития". Казах ти още преди години да не плашиш хората и същевременно с това да създаваш лош имидж на марката и на хората ,които наистина помагат!
ЧефоС написа:
Тъй като доста хора говорят за проверка и пълнене на сферите, бих искал да опишете процедурите, които сте виждали, как става това? Понеже аз не съм ходил никога за проверка и пълнене при друг, ми е любопитно. Каква е установката, как се проверява, от къде се проверява, с какъв флуид, по какъв начин се установява спадането на налягането/ че чак и %но/, как става запълването/през пробката, или през обратен клапан/, изпуска ли се азота напълно, как се уплътнява след запълването?
И не на последно място, пълначите каква гаранция дават за годност на пълненето и сферата като цяло?
Смятам, че отговорите на тези въпроси ще внесат още по-голяма яснота по въпроса!
Читатели си правят изводите сами.
Моля този път модератора да изчака Чефо да си прочете отговора преди да зачисти темата.

Автор на темата
ЧефоС

Мнение от ЧефоС » 23 яну 2014, 21:38

Онуфри, спри се. Да, читателите виждат. Ти си един от мошениците пълначи на сфери. Щом си толкова навътре в материята, кажи къде греша в констатациите си в темата "За или ПЪЛНЕНЕ на сфери"?

И моля модераторите да не трият постовете, преди тоя отворко да отговори. МОЛЯ ВИ

Потребителски аватар

hristoxm

Регистриран: 28 юли 2008, 04:50
Кара: ше:Visa 1.1+Visa 1.1, BX 1.4 Leader, XM exclusiveDK5ATE сега XM exclusive Y4 DK5ATE 95Kw,черен металик, за жената Picasso 2.0 HDI

Мнение от hristoxm » 23 яну 2014, 22:23

Оооо, ощипаната вдовица пак ли плачка. Ами той Турбо Онуфри, няма да ти го каже, защото е възпитан човек, нищо, че е “мошеник“, ама аз ще ти го кажа: Вземай си златния ВХ и мненията си и върви на ........, че на мен ми омръзна да ти чета глупостите. Не знам на другите!!!
“Мога да кажа, ама няма да кажа“
“Знам го, ама няма да кажа“
“По вече няма да ти помагам“ и така нататък, ееееее къфа сикме!
P.S. Пропуснах да кажа, че и аз съм мошеник, защото и аз имам стенд за проверка и пълнене на сфери в България.
Фирмата PSA, а преди това и Citroen, никога не са произвеждала автомобили с обозначение TDI !!!!!
Кара ексклузивен ХМ, черен металик 2,5 ТD и за жената едно Picasso 2.0 HDI

Автор на темата
ЧефоС

Мнение от ЧефоС » 24 яну 2014, 21:01

Не знам кой е ощипана мома, щом веднага започва да писка. :) Аз съм казал мнението си по въпроса. А Вие само се заяждате, без да ми натриете носа, като ми посочите къде греша. Но май не Ви изнася, или не Ви достигат познания. Всички виждат кой пише глупости, и кой как се държи. И.... също можете да вървите на.......плажа :lol:

Пълначи на сфери, и поддържащите ги! Предизвиквам Ви! Докажете пред целия форум, че сте прави! Докажете, че аз греша. Но с факти, с аргументи, а не само с нападки.

..::[ Редакция (Пет Яну 24, 2014 9:01 pm)

Видях, че преди секунди колегата hristoxm беше във форума. Няма как да е пропуснал преглед на темата. Но страхливеца не написа нищо. Защо ли?

Потребителски аватар

hristoxm

Кара: ше:Visa 1.1+Visa 1.1, BX 1.4 Leader, XM exclusiveDK5ATE сега XM exclusive Y4 DK5ATE 95Kw,черен металик, за жената Picasso 2.0 HDI

Мнение от hristoxm » 24 яну 2014, 23:43

Това, че съм на линия, не означава , че непременно трябва да чета точно твоето мнение. Имам си и други интереси в нета, а и то какво ли да чета, не виждам нещо което си заслужава вниманието. :dolu:
Фирмата PSA, а преди това и Citroen, никога не са произвеждала автомобили с обозначение TDI !!!!!

Автор на темата
ЧефоС

Re: Относно мнението на ЧефоС за пълнене на сфери

Мнение от ЧефоС » 26 яну 2014, 20:38

hristoxm,
Не желая повече ЛС от теб. Ако имаш аргументи, кажи ги пред всички. Задкулисните действия не са достойни. Публично предизвиках пълначите за отговор. До момента никой не е отговорил на предизвикателството ми. Но, ако го направи, нека да е с факти.

Потребителски аватар

hristoxm

Мнение от hristoxm » 26 яну 2014, 22:57

Ей, много мразя демагозите и демагогията. Ако искаш да се дракаш с някого, върви в първата кръчма, която ти е наблизо и ще си го получиш. Нали виждаш във форума, никой не ти обръща внимание, това първо, второ я си отвори компютъра, погледни и си припомни, кой на кого праща ЛС пълни с обиди? Точка, спирам да ти обръщам по вече внимание! Не си ми интересен! :mrgreen:

Съобщение
Заглавие: Re: Сервиз за сферите за Бургазлии!
От: ЧефоС
Изпратено на: 24 Яну 2014 21:12
До: hristoxm

Отговори ми с достоинство , бе мекере. Защо се криеш като мишок? Влизаш във форума, четеш, но не пишеш. Покажи малко достоинство. Докажи твърденията си.

Отговори на съобщение

История на съобщението - Re: Сервиз за сферите за Бургазлии!
Автор Съобщение
hristoxm
Заглавие: Re: Сервиз за сферите за Бургазлии!Папка: Изпратени
Ами ти нали пишеш. Знам, ама няма да кажа. Няма да ти помагам по вече. И все в този дух, погледни си постовете и тогава виж кой е мекерето. С неуважение
Г-н Христо Кожухаров

Изпратено на: 24 Яну 2014 23:38

Е нека колегите да преценят! :kukuku:

Потребителски аватар

lucho
Отдел за борба с потребителите
Регистриран: 11 фев 2007, 10:36
Кара: Xantia 2.0HDi Estate SX Сребиста и 2002 Jeep WJ 4.7L

Член на Клуб Ситроен-България

Мнение от lucho » 26 яну 2014, 23:25

Следващата глупотевина, която прочета от ЧефоС ще му осигури влизане във форума от плажа на лято 2014, не и преди това.
„Където има асфалт, няма нищо интересно, а където е интересно, няма асфалт.“

Потребителски аватар

ITEV

Регистриран: 25 ное 2006, 17:15
Кара: С5 2006г комби 2.2 170кс; Ксантия 2001 2.0хди 90
Контакти:

Мнение от ITEV » 27 яну 2014, 09:15

Абе Чефос, какъв си тоя човек, бе!?? :mad:

В който и форум да влезеш, все усираш ситуацията! Навсякъде те "млатят като маче от дирек" (виж http://www.napravisam.bg) и все ти си правият! :x
Айде замълчи малко, че ни идваш в повече и с твоят непрежалимо невероятен ВХ, и с непрекъснато конфронтиращи постове...

Да преценят модовете дали този пост да "живее", ама ми писна от тоя... :evil:
Another world is possible, защото когато Парите са всичко, всичко друго е нищо!

Потребителски аватар

amokachi
愚かな弁護士
Регистриран: 08 яну 2007, 09:58
Кара: Пабло Picasso B78 1.6 e-HDi

Мнение от amokachi » 27 яну 2014, 09:45

ЧефоС написа:... Ти си един от мошениците пълначи на сфери...
ЧефоС написа:Видях, че преди секунди колегата hristoxm беше във форума. Няма как да е пропуснал преглед на темата. Но страхливеца не написа нищо. Защо ли?
...Отговори ми с достоинство, бе мекере.
Мойте уважения към автора на темата, но
:rulez: От ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА:
7. нападки, обиди - не са желателни и няма да се толерират. Тези проблеми се решават с лични съобщения, на живо или с разговор по телефона. В нета всички сме много големи мъже, знаем се от школата.
:card:

Ще помоля да се спазва добрия тон във форума.
Важи за всички!
http://6lyokavitza.org/
Only when the last tree has been felt,
the last fish caught,
the last river poisoned,
will you know, that men cannot eat money.

Няма ненаказано добро

Потребителски аватар

hristoxm

Мнение от hristoxm » 27 яну 2014, 10:06

Само една поправка, последният цитат е неточен, не съм казвал това, точно обратното. Нямам навика да употребявам тази дума. :amii:

Потребителски аватар

amokachi
愚かな弁護士
Регистриран: 08 яну 2007, 09:58
Кара: Пабло Picasso B78 1.6 e-HDi

Мнение от amokachi » 27 яну 2014, 10:10

Христо, видях, че не е твое изказването. Просто при цитирането, така излезе. Извинявам се.
http://6lyokavitza.org/
Only when the last tree has been felt,
the last fish caught,
the last river poisoned,
will you know, that men cannot eat money.

Няма ненаказано добро

Потребителски аватар

hristoxm

Мнение от hristoxm » 27 яну 2014, 10:14

Благодаря! :evala:

Автор на темата
ЧефоС

Мнение от ЧефоС » 27 яну 2014, 18:33

Приемете извиненията ми. Ще се постарая да се въздържам.

lubitel

Регистриран: 16 май 2005, 13:25
Кара: Citroen xantia 1.9 TD

Мнение от lubitel » 27 яну 2014, 19:47

Да приема ли, че темата е изчерпана и следва да се заключи или изтрие?
Всичко мога да ремонтирам, стига някой да ми каже как !
Прави, чупи, не бой се.

Потребителски аватар

TURBOnufry

Регистриран: 31 юли 2006, 22:21
Кара: коли с TÜV
Контакти:

Мнение от TURBOnufry » 27 яну 2014, 20:58

ЧефоС написа:Приемете извиненията ми.
Ще приема, че и за мен се отнася.

Заключена Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Хидравлика”