ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

ПРОБЛЕМ С ХИДРАВЛИКАТА НА С5-2001г.

Автор на темата
marcheli.gp
Новак
Регистриран: 26 авг 2013, 16:54
Кара: Citroen C5 2.2HDI

ПРОБЛЕМ С ХИДРАВЛИКАТА НА С5-2001г.

Мнение от marcheli.gp » 26 авг 2013, 17:27

Колеги появи ми се проблем с хидравликата на колата при покой от самосебе си корегира предницата в положение на каране до 40км. и не иска да слезе в долно положение при движение страшно мого тресе и се промени звука на помпата на регулатора.Моля за съвети и мнение!!!!Помпата е електрическа има ли четки на самия електродвигател и може ли от тях да е проблема,ако има могат ли да се сменят?Някои ми казват че може да е изтървал цилиндър,други че имам проблем с разпределителя,трети че проблема е в помпата а четвърти в някоя от сферите.Направо се ошашавих и не знам какво да правя!Не смея да отида в Ситроен сервиз че преди 2г. щяха да ме карат да сменям демферен маховик със съединител а се оказа че проблема е в разпръсквача и колата работела на 3 цилиндъра и за това тресеше

Върни се в “Хидравлика”