ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

'новобранец'

Автор на темата
румбо 22
Новак
Регистриран: 22 яну 2013, 18:21
Кара: ксантиа 2.0 16

'новобранец'

Мнение от румбо 22 » 17 май 2013, 14:20

Здравейте на всички , както разбрахте аз съм нов тук!Имам ксантия 2.0-16 от 6 години,до сега съм й навъртял 110 000 км. , като съм я купил на 80 000 , тогава й смених ремъци и ролки и сега ми предстои пак , макар с голямо закъснение. Дайте добър сервиз за преглед на сфери .Нормално ли е при условие , че карам с хубаво масло и на пръчката да ми показва, че има , сутрин лампичката да мига?

lubitel - желателно е, преди да се пише, да се прочетат правилата! Конкретно - добре е, заглавието да е по-ясно; темата, като цяло, не е за раздел "Хидравлика", а за "Ксантия"; желателно е повече да се чете, наскоро обсъждахме мигането на лампата за ниво на маслото; а и да поясниш с. Доганово къде се намира, за да можем да ти препоръчаме сервиз.

Потребителски аватар

amokachi
愚かな弁護士
Регистриран: 08 яну 2007, 09:58
Кара: Пабло Picasso B78 1.6 e-HDi

Член на Клуб Ситроен-България

Re: 'новобранец'

Мнение от amokachi » 17 май 2013, 14:34

Ако говорим за Доганово Елин Пелинско, май най-близко са "Горубляне брадърс".
http://6lyokavitza.org/
Only when the last tree has been felt,
the last fish caught,
the last river poisoned,
will you know, that men cannot eat money.

Няма ненаказано добро

Потребителски аватар

lubaka_xsanti
Редовен
Регистриран: 06 окт 2011, 20:58
Кара: Xantia 2.0 HDi 90 hp

Мнение от lubaka_xsanti » 01 авг 2013, 21:13

Същия проблем имам и аз с лампичката, която ми премигва като запаля за 5-6 сек. няккъде, независимо че маслото ми е на около 4000 км /Тотал Кварц 10W40/. Преди пак така мигаше на предишното ми масло с което я взех и което ако отговаряше на показанието на километража беще скоро сменено..? Дали не е от някой датчик така да си мига за щяло и нещяло и всичко да си е наред с маслото?
Другото ми питане към колегите тук от форума е за читав сервиз в София за хидравликата, където да ми обърнат внимание, без да ми свалят кожата ако може /без Горубляне/.
Благодаря предварително :)

Потребителски аватар

PIT

Регистриран: 09 мар 2007, 11:12
Кара: C6 2.7 HDI, '06 C5 2.0 HDI 16v АСК

Член на Клуб Ситроен-България

Мнение от PIT » 02 авг 2013, 00:16

Определено има какво да разгледаш. Търсачката помага доста.
Ето например тема за датчика - viewtopic.php?f=8&t=9956
06C6V6 :cool:

Бившите:
'98 Xantia ACTIVA 2.0 HDI
'94 Xantia 1.9TD

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Хидравлика”