ВАЖНО!
Във връзка с прилагането на Регламент /ЕС/ 2016/679, СНЦ „Клуб Ситроен - България“ ще предприеме промяна в политиката за обработване на личните данни. Ще бъдете информирани какви данни се събират и с каква цел, след което ще е необходимо Вашето съгласие. В случай, че не желаете да предоставите лични данни, профилът Ви във форума ще бъде деактивиран

Теч от казанчето на хидравликата

Потребителски аватар

liuben

Регистриран: 23 фев 2005, 18:46
Кара: 2xCitroen C5 X7 2,0Hdi Aisin

Re: Теч от казанчето на хидравликата

Мнение от liuben » 02 яну 2013, 14:01

Колега , проверката на сферите е безплатна в София при Братята в Горубляне а ако се налага пълнене е 7лв на сфера , също ще ти видят от къде е теча и може да ти го отстранят , Другите сервизи са "Ясен" и "Наско и Иван" но там не мога да ти кажа за цени. Преди седмица пълних на моята в Горубляне.

П.П. Пълни каквото имаш за пълнене и няма да си познаеш колата после , а проверка на 1 година.

Потребителски аватар

Автор на темата
lubaka_xsanti
Редовен
Регистриран: 06 окт 2011, 20:58
Кара: Xantia 2.0 HDi 90 hp

Re: Теч от казанчето на хидравликата

Мнение от lubaka_xsanti » 04 юли 2014, 18:09

Колега адаш Любен :) гледам че много хвалят сервиза но този Наско, пък аз не съм от София, трябва да мина 100 и кусур километра за да ми ги напълнят, така че цената не е без значение, но пък и качеството гледам да не пренебрегвам.. Миналата година ходих при братята, те не посмяха да ми напълнят сферите щото били с някаква друга резба направена при предишния ми майстор и ми казаха да си ходя при него, пък аз не искам повече да стъпвам там, така че си търся други варианти... За това поисках мнението на друг колега и по-специално от София! :)

Отговори Предишна темаСледваща тема

Върни се в “Хидравлика”